Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Prilep
 • Koçanë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kultura të drithrave - tregti
 • Miell - prodhim dhe tregti
 • Barnatore bujqësore
 • Ushqim për kafshë - tregti
 • Fara mbjellëse - prodhim dhe tregti
 • Magazina
 • Fruta - Përpunim, Prodhim Dhe Tregti Me Shumicë
 • Bujqësi - Produkte Bujqësore - Tregti
 • Plehëra - Natyrale Dhe Artificiale
 • Kultura Të Drithrave - Kultivues
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kultura të drithrave - tregti

Stefan 1


 • Adresa: Edvard Kardel 6, f.Krivogashtan
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7460 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 17:00

Stefan 2


 • Adresa: F.Vogjanë
 • Vendi: Prilep
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

Stefan 3


 • Adresa: F.Llazhan
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7452 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

Stefan 4


 • Adresa: Andon Sllabejko p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

Zhito-Kllas


 • Adresa: Ho Shi Min 154-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

Zhito-Prom


 • Adresa: Nova lok. Bllokotehna p.n.
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7550 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

Mapa

Министерката за финансии Нина Ангеловска од Вашингтон порача дека ребалансот на буџетот не се направил поради недостиг на приходим туку поради реалокација на ...
сите 69 | | | веќе видена

„СДСМ како одговорна партија, во изминатите две години спроведе низа мерки и политики кои обезбедуваат зголемување на животниот стандард, намалени трошоци и ...
сите 149 | | | веќе видена

Македонската економија е во добра кондиција и реални се очекувањата земјата да стаса до раст од 3,5 отсто, оценува министерката за финанснии Нина Ангеловска по ...
сите 44 | | | веќе видена

Генералниот секретар на Светската царинска организација (СЦО), Кунио Микурија во периодот од 21 до 23 октомври 2019 година ќе престојува во официјална посета ...
сите 12 | | | веќе видена

Важно е економските интереси, просперитетот на целиот Западен Балкан да биде ставен во прв план и да сфатиме дека преку таа соработка, која има и традиција, ...
сите 10 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj