Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Manastir
 • Stip
 • Shkup
 • Prilep
 • Veles
 • Tetovë
 • Shën Nikollë
 • Kumanovë
 • Koçanë
 • Berovë
 • Strumicë
 • Gjevgjeli
 • Vinicë
 • Ohër
 • Strugë
 • Probistip
 • Kavadar
 • Gostivar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ferma
 • Bagëti - përkujdesje dhe tregëti
 • Ushqim për kafshë - fabrika dhe mullinj
 • Miell - prodhim dhe tregti
 • Ushqim për kafshë - tregti
 • Bujqësi - Produkte Bujqësore - Tregti
 • Qumësht Dhe Produkte Qumështi
 • Mullinj
 • Shpendtari - Tregti Dhe Shpërndarje
 • Mish Dhe Produkte Mishi
 • Kultura Të Drithrave - Kultivues
 • Vezë - Prodhues
 • Kasapë Dhe Mishtore
 • Ushqim Për Kafshë - Aditive Dhe Premikse
 • Shpendtari - Pajisje Dhe Ushqim
 • Fabrika Mielli
 • Vezë - Tregti
 • Depo
 • Therrtore
 • Qumështore
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Blegtoria

Ballkan tritikum-mel


 • Adresa: F.Neproshten
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:30 deri më 17:30

G 8


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovi p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7821 км

Она што започна како скромна мелница, способна за мелење малку пченица дневно, сега е една од најсовремените и конкурентни мелници во земјава со огромен капацитет месечно.

Mulliri Pollog


 • Adresa: F.Zhelinë
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Vezë Sharri-LeckerLecker ги практикува современите германски рецепти, во комбинација со традиционалните рецепти од земјава, овозможуваат висок квалитет и деликатесни продукти од пилешко и говедско месо.

Agria Farma e Derrave


 • Adresa: F.Çiçevo Gradsko
 • Vendi: Veles
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Agro Dani komerc


 • Adresa: f.Erxhellija
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7902 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 19:00

Agro mochur


 • Adresa: f.Creshnevo
 • Vendi: Makedonski Brod

Kategoritë:

ferma

Agro-Alpina


 • Adresa: Damjan Gruev 41, F.Vlladimirovë
 • Vendi: Berovë

Agrocentar


 • Adresa: F.Karamani
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7910 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

АГРОЦЕНТАР дооел е компанија која дваесет години се занимава со производство и промет со добиточна храна, продажба на еднодневни пилиња, производство и доработка на семенски материјал за житни култури.

Agroekologija


 • Adresa: Brigada e 14-të 105
 • Vendi: Koçanë

Mapa

Министерката за финансии Нина Ангеловска на комисиската расправа за Буџетот за 2020 предложи промена на процесот на доставување амандмани, односно да се ...
сите 19 | | | веќе видена

„Го зголемуваме средствата за изградба на водоводи и канализации за следната година и само преку Министерството за транспорт ќе се вложат преку 15 милиони евра ...
сите 21 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj