Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Kavadar
 • Veles
 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Shpendtari - tregti dhe shpërndarje
 • Vezë - prodhues
 • Ferma
 • Mish dhe produkte mishi
 • Vezë - tregti
 • Shpendtari - Pajisje Dhe Ushqim
 • Fabrika
 • Therrtore
 • Ushqim I Shëndetshëm - Prodhim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shpendtari - tregti dhe shpërndarje

Vezë Sharri-LeckerLecker ги практикува современите германски рецепти, во комбинација со традиционалните рецепти од земјава, овозможуваат висок квалитет и деликатесни продукти од пилешко и говедско месо.

BI-MI Kompani


 • Adresa: Kiril dhe Metodij 30
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈9491 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Dimas


 • Adresa: F.Moroisht
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈9495 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Farma e shpezëve Gjashtë Vëllezër


 • Adresa: Pero Nakov p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9442 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Fresh farm


 • Adresa: Rr.8 nr.87, Lagja Ilinden
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9445 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Jordan Trejd


 • Adresa: Enixhe Vardar 1
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈9535 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

Koko Al


 • Adresa: Llado Llapecot 48/A
 • Vendi: Prilep

Lari PR


 • Adresa: Kiro Spanxhov 101
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈9516 км

Lisolaj-Beli most


 • Adresa: Vasko Karangelevski 3/82
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈9534 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00 • D nga 09:00 deri më 13:00

Pam-Eks


 • Adresa: Gjorgji Shoptrajanov 36
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈9478 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Mapa

Министерот за економија Крешник Бектеши денеска присуствуваше на Саемот на бизниси од општина Сарај, кој се одржа во организација на фондацијата “Албиз“, каде ...
сите 34 | | | веќе видена

Со повеќе од 20 години искуство како претприемач и инвеститор во Хајтек бизниси со фокус на потрошувачката технологија, Џоди Голдстајн знае повеќе работи за ...
сите 10 | | | веќе видена

Швајцарските приватни банкари се жалат дека некои од нивните клиенти повлекле голем дел од своите пари од банките со цел сами да ги чуваат, без оглед на тоа ...
сите 2 | | | веќе видена

Министерот за земјоделство, заедно со директорот на Државниот инспекторат за земјоделство, одржа работен состанок со претставници од Стопанската комора на ...
сите 14 | | | веќе видена

За два месеца платформата Отворени финанси имала 203.605 прегледи од страна на 19 илјади корисници, кои просечно поминувале 7.07 минути, покажуваат податоците ...
сите 94 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj