Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Ohër
 • Manastir
 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Tregti me produkte të konsumit të gjërë
 • Tregti me shumicë dhe pakicë
 • Ushqim - distribuim
 • Distributorë
 • Produkte konditore
 • Minimarkete
 • Qumësht Dhe Produkte Qumështi
Повеќе филтриПомалку филтри

Tregti me produkte të konsumit të gjërë по градови

Dellçevë Koçanë Kumanovë Manastir Ohër Shkup Stip Strugë Tetovë Veles Vinicë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Tregti me produkte të konsumit të gjërë

Interpromet/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kideks


 • Adresa: Boris Kidriç 6/16
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

B.K.Market


 • Adresa: Shën Kliment Ohridski, Pellagonka 2 p.n., lam.2/1
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bohemija Swarovski


 • Adresa: Andon Dukov 17
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cms-Vel


 • Adresa: Blagoj Gjorev 57/7
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Daci Gan


 • Adresa: Industriale p.n.
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dauti-komerc


 • Adresa: rr.1723, f.Saraj 20
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7416 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dijari


 • Adresa: bul.Nikolla Karev (Jugosllavija) p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Do 99 den


 • Adresa: Edvard Kardelj, f.Misleshevë 135
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ers-komerc kalendar


 • Adresa: rr.3, f.Konjare e mesme 5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7446 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inter Falko


 • Adresa: Bitpazarska 60 kati 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ital Mas-Uno


 • Adresa: Atinska 3-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Karnomak


 • Adresa: Ruzha Dellçeva 26
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7479 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mabox vin


 • Adresa: Boris Kidriç 20
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7504 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makmont/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Merkurbiznis


 • Adresa: Carevosellska 12
 • Vendi: Dellçevë
 • Distanca: ≈7516 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metro Holding/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mila


 • Adresa: bul.Brigada e 3-të sulmuese Maqedonase 108
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:30 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Muslim Shop/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Novainpeks novafin


 • Adresa: 11 Tetori 40
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Во четвртото тримесечје од 2023 година, стапката на слободни работни места изнесува 1,90 %. Бројот на пополнети работни места изнесувал 491.188, а на слободни ...
сите 51 | | | веќе видена

Државниот пазарен инспекторат веднаш регистрирал зголемување на цените на прехранбените производи, откако денеска престана да важи мерката „гарантирана цена“. ...
сите 132 | | | веќе видена

Регина Бренер од Швајцарија има долгогодишно искуство како менаџер во медицинската и хемиската индустрија, како и во машинскиот инженеринг, работејќи за ...
сите 14 | | | веќе видена

Силни оперативни резултати ја одбележаа 2023 година, покажувајќи значителен напредок во деловното работење, особено кога ќе се земе предвид падот на ...
сите 42 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj