Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Stip
 • Koçanë
 • Veles
 • Shën Nikollë
 • Berovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ushqim i shëndetshëm - prodhim
 • Ushqim i shëndetshëm - shitore
 • 200 më të suksesshëm
 • Ushqim i shëndetshëm - tregti me shumicë
 • Produkte konditore
 • Eksportues
 • Fruta - Përpunim, Prodhim Dhe Tregti Me Shumicë
 • Firma Me Iso Standardizim
 • Mjaltë - Prodhim Dhe Tregti
 • Ushqim Organik
 • Ushqim - Prodhim
 • Mish Dhe Produkte Mishi
 • Qumësht Dhe Produkte Qumështi
 • Mullinj
 • Shpendtari - Tregti Dhe Shpërndarje
 • Kafematë - Aparate Për Kafe
 • Erëza - Prodhim
 • Grisini
 • Aditivë (Përbërës Shtesë) Në Ushqim
 • Firma Hallall Të Standardizuara
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ushqim i shëndetshëm - prodhim

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Alkaloid AD Shkup


 • Adresa: bul.Aleksandri i Maqedonisë (Edvard Kardel) 12
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

ALKALOID SHA Shkup është kompani e cila mv shumë se 8 dekada punon në prodhimin e barnave, përpunimin e bimëve të papërpunuara, prodhimin e produkteve kozmetike dhe kimike.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/2212037ec3c94e84751c65979e578791.jpg?t=true&w=300&h=300

Ballkan tritikum-mel


 • Adresa: f.Neproshten
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:30 deri më 17:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro tur/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro-Eli -drejtoria


 • Adresa: Alekso Demnievski 18
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7465 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agrofila


 • Adresa: Zona industriale Makedonka 21
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7490 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aneta Company


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 60
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aneta kompani


 • Adresa: rr.1, f.Idrizovë 219
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7437 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apicentar


 • Adresa: Partizanska 94
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Baga-fud


 • Adresa: Zaharija Shumlanska (Prilepska) p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bio garden


 • Adresa: bul.Brigada e 12-tл Maqedonase 2-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bio vitamiks  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  BioOil


  • Adresa: Radishanski pat levo 304
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7421 км

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Biokosmos


  • Adresa: Andon Shurkov 23
  • Vendi: Veles
  • Distanca: ≈7465 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Biokosmos


  • Adresa: f.Radnjë 19
  • Vendi: Manastir
  • Distanca: ≈7480 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Biomarel, Shitake këpurdha  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Bletari organike Dimitrov


  • Adresa: f.Tanatarci p.n.
  • Vendi: Stip

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Bonita  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Boro Kajeviq


  • Adresa: Blagoja Stefkovski p.n.
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00 • Sh nga 07:00 deri më 14:00

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Buba b3


  • Adresa: Solidarnost 76
  • Vendi: Stip
  • Distanca: ≈7492 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Cister Macedonia  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Ekskluziv


  • Adresa: Nikolla Karev 2-2/2
  • Vendi: Koçanë
  • Distanca: ≈7496 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 13:00

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
  Mapa

  Клиничката болница „Аџибадем Систина“ втора година по ред е прогласена за најпосакуван работодавец на манифестацијата „Работодавач на година“ во категоријата ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Транспарентните компании редовно ја известуваат јавноста за секоја промена што се случува во нивната структура. Особено вреди признание кога транспарентно се ...
  сите 24 | | | веќе видена
   

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj