Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Kumanovë
 • Stip
 • Prilep
 • Manastir
 • Veles
 • Gostivar
 • Tetovë
 • Kavadar
 • Strugë
 • Bogdanc
 • Strumicë
 • Gjevgjeli
 • Radovis
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Mish dhe produkte mishi
 • Qumësht dhe produkte qumështi
 • Kasapë dhe mishtore
 • Therrtore
 • Ushqim i ngrirë - tregti
 • 200 Më Të Suksesshëm
 • Ushqim - Tregti Me Shumicë
 • Shpendtari - Tregti Dhe Shpërndarje
 • Bagëti - Përkujdesje Dhe Tregëti
 • Distributorë
 • Peshk - Tregëti Me Shumicë
 • Ferma
 • Magazina Për Ushqim Dhe Për Produkte Të Konsumit Të Gjerë
 • Eksportues
 • Ushqim - Distribuim
 • Magazina
 • Ushqim I Shëndetshëm - Prodhim
 • Produkte Konditore
 • Përfaqësi Të Firmave Të Huaja
 • Ushqim Për Kafshë - Fabrika Dhe Mullinj
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Mish dhe produkte mishi

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicionerDërgesë

Vezë Sharri-LeckerLecker ги практикува современите германски рецепти, во комбинација со традиционалните рецепти од земјава, овозможуваат висок квалитет и деликатесни продукти од пилешко и говедско месо.

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëDërgesë

Vezë Sharri


 • Adresa: f.Trebosh
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9424 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:30 deri më 16:00

ВЕЗЕШАРИ својот развоен пат го гради преку перманентно вложување во човековиот капитал и неговата стручност, производствените капацитети, модерни технолошки процеси, имплементација на највисоките стандарди, суровинската основа и продажната мрежа.


Mishtore Mechka


 • Adresa: Rr.120 4/2, lok.6
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 19:00 • D nga 08:00 deri më 12:00

6 Nëntori


 • Adresa: Shën Spaso Radovishki p.n.
 • Vendi: Radovis

Ag-pro


 • Adresa: F.Teferiç
 • Vendi: Strugë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

Agira shitorja 2


 • Adresa: Bllagoj Gjorev p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈9479 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 21:00 • D nga 07:00 deri më 13:00

Agria Farma e Derrave


 • Adresa: F.Çiçevo Gradsko
 • Vendi: Veles
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Allka-Komerc


 • Adresa: Bllagoja Caneski-Çelloto 8
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈9510 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

Andora


 • Adresa: Vatashka 31-a, Lagja Tri Çeshmi
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈9485 км

Bado


 • Adresa: Rr.Industriale p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈9536 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

Bosko mes kompani


 • Adresa: Jani Lukrovski 2 llok.16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9440 км

Brashnara Goldie


 • Adresa: Sutjeska 146 lok.2
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈9490 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

Daneks


 • Adresa: M.T.Golloganov 79-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

Diadora


 • Adresa: Varazhdinska 3
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈9437 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00 • Sh nga 07:00 deri më 14:00

Ekoshar


 • Adresa: Shën Nektarij Bitolski 108 (Zhikica Jovanoviq-Shpanac)
 • Vendi: Manastir

Ekstra Mein


 • Adresa: Done Bozhinov p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈9435 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 20:00 • D nga 07:00 deri më 12:00

Ekstra mein


 • Adresa: Gjorçe Petrov 4
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈9435 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 16:00 • Sh nga 07:00 deri më 12:00

Mapa

Министерот за економија Крешник Бектеши денеска присуствуваше на Саемот на бизниси од општина Сарај, кој се одржа во организација на фондацијата “Албиз“, каде ...
сите 14 | | | веќе видена

Додека скенирачите на фискали сметки се „острат“ за новата тура пари кои треба да легнат на нивните трансакциски сметки, што се очекува во февруари, нејасно е ...
сите 10 | | | веќе видена

Со повеќе од 20 години искуство како претприемач и инвеститор во Хајтек бизниси со фокус на потрошувачката технологија, Џоди Голдстајн знае повеќе работи за ...
сите 10 | | | веќе видена

Швајцарските приватни банкари се жалат дека некои од нивните клиенти повлекле голем дел од своите пари од банките со цел сами да ги чуваат, без оглед на тоа ...
сите 2 | | | веќе видена

За два месеца платформата Отворени финанси имала 203.605 прегледи од страна на 19 илјади корисници, кои просечно поминувале 7.07 минути, покажуваат податоците ...
сите 70 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj