Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strumicë
 • Kavadar
 • Manastir
 • Gjevgjeli
 • Resnjë
 • Stip
 • Prilep
 • Koçanë
 • Radovis
 • Veles
 • Ohër
 • Vallandovë
 • Berovë
 • Strugë
 • Demir Hisar
 • Shën Nikollë
 • Dojran
 • Dellçevë
 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Fruta - përpunim, prodhim dhe tregti me shumicë
 • Perime - prodhim, përpunim dhe tregti
 • Bujqësi - produkte bujqësore - tregti
 • Ajvar - turshi
 • Këpurdha - tregëti dhe përpunim
 • Salcë Dhe Turshi - Prodhim Dhe Tregti
 • Dyqane Për Fruta Dhe Perime
 • Ushqim Kokrra
 • Ushqim - Prodhim
 • Magazina
 • Oranzheri
 • Këpurdha - Blerje - (Të Kultivuara)
 • Ushqim I Shëndetshëm - Prodhim
 • Magazina Për Ushqim Dhe Për Produkte Të Konsumit Të Gjerë
 • Këpurdha - Blerje - (Këpurdha Pylli)
 • Transport Dhe Shërbime Transporti - Firma
 • Ushqim - Tregti Me Shumicë
 • Produkte Konditore
 • Miell - Prodhim Dhe Tregti
 • Kultura Të Drithrave - Tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Fruta - përpunim, prodhim dhe tregti me shumicë

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicioner

Atlantik DOOEL


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut (Rruga e Kaçanikut) 103
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 18:00

Atlantik blenë, importon dhe eksporton pemë dhe perime të freskëta. Blerja bëhet me shumicë dhe pakicë.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/e4323c7422000f7f9075757f34469106.jpg?t=true&w=300&h=300

Green Product


 • Adresa: f.Xhepçisht
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

33 Ovoshtar


 • Adresa: f.Argulicë, Karbinc
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7494 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AG&BM


 • Adresa: f.Murtinë
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7550 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ada-prom


 • Adresa: Leninova 1/5
 • Vendi: Vallandovë
 • Distanca: ≈7545 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ado-95/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aerus


 • Adresa: Miro Baraga 1/g
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agrar Ko


 • Adresa: Gosho Viqentiev 23
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agrar kompani


 • Adresa: Mlladinska 43/12
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7543 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agri Transport


 • Adresa: Zvegorska Reka 6
 • Vendi: Dellçevë
 • Distanca: ≈7518 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Bodiko


 • Adresa: f.Mogillë
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7478 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Igal


 • Adresa: bul.Maqedonia 1-1/4
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Impeks


 • Adresa: bul.Gjevgjeli 1/1
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7553 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Maki


 • Adresa: f.Kuklish 19-A
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro fruit Balkan


 • Adresa: f.Krushopek
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro grup Pirava


 • Adresa: Edvard Kardelj, f.Pirava 29
 • Vendi: Vallandovë
 • Distanca: ≈7542 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro moto trade


 • Adresa: Boris Kidriç 72
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7455 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro-Atanas


 • Adresa: f.Borievë 166
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7552 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro-komerc 92


 • Adresa: Zona industriale Veri
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

На барањето на Сојузот на синдикати на Македонија (ССМ) Владата во првите сто дена да ги прими на разговор и да ја зголеми минималната плата на 450 евра, ...
сите 130 | | | веќе видена

Годишната стапка на инфлација во еврозоната во јуни годинава изнесува 2,5 отсто, што е пад од 2,6 отсто во мај. Една година претходно, во јуни 2023 година, ...
сите 65 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Заемот од 500 милиони евра може да го зголеми притисокот врз јавниот долг и да создаде предизвици за фискалната одржливост на ...
сите 27 | | | веќе видена

Потребна е поголема мобилизација на финансиски средства, особено од приватниот сектор, за зелена трансформација, како дел од структурните реформи и за ...
сите 65 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj