Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Ohër
 • Strugë
 • Manastir
 • Gostivar
 • Stip
 • Kumanovë
 • Prilep
 • Kërçovë
 • Strumicë
 • Veles
 • Koçanë
 • Kavadar
 • Gjevgjeli
 • Mavrovë
 • Resnjë
 • Vinicë
 • Berovë
 • Star Dojran
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante nga a deri në zh
 • Hotele
 • Дома си е дома - туристички аранжмани
 • Restorante - piceri
 • Restorante për dasma
 • Restorante - Kombëtarë
 • Mehane
 • Motele
 • Kafe-Bare Dhe Kafe-Klube
 • Apartamente Dhe Dhoma Private - Me Qera
 • Restorante - Peshku
 • Lounge Bars
 • Ketering
 • Konferenca - Shërbime Dhe Kapacitete Konferenciale
 • Restorante - Zgarë
 • Pishina Për Notim
 • Spa Qendra
 • Qebaptore
 • Pompa Benzine
 • Virusit Korona
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Gastronomi - objekte gastronomike

Vila Kiko


 • Adresa: 1 Maji 24
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Konzuli


 • Adresa: Tomaki Dimitrievski 37-a
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Mal Sveti Kliment


 • Adresa: Metodija Patçev 10
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Mihaela


 • Adresa: Zhan Zhores 202
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

hotele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Nina/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Park


 • Adresa: Bllagoj Jankov-Muçeto 5
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 00:00 • Sh nga 07:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Prince


 • Adresa: F.Alldanci, Studeniçanë
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7438 км

Kategoritë:

hotele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Raskrsnica


 • Adresa: f.Brajçino
 • Vendi: Resnjë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Reka


 • Adresa: Patishka Reka 1
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Shën Sofia/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila SiliaKategoritë:

hotele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Varosh


 • Adresa: Boro Shain 15-a
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila VeraKategoritë:

motele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Vista/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila VodnoKategoritë:

hotele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila od Alula


 • Adresa: F.Vevçan
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7416 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 06:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Villa Tabana


 • Adresa: Car Samoil 11
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 09:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 10:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Villa palace


 • Adresa: Marsal Tito p.n.
 • Vendi: Strugë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Вицепремиерот задолжен за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи, денеска беше во работна посета на Охрид во чии ...
сите 52 | | | веќе видена

Во организација на Асоцијацијата на финансиски друштва на Северна Македонија, денеска се одржа презентација на резултатите од второто годишно истражување за ...
сите 21 | | | веќе видена

Првата фотонапонска централа во земјата која истовремено произведува електрична енергија од сонцето и од одблесокот на светлината се инсталираше во Неготино од ...
сите 53 | | | веќе видена

Како една од првите приватни фирми во Р.Македонија основана од семејството Каленикови, ТД Кадис денес одбележува 30 години успешна работа во бизнисот со ...
сите 11 | | | веќе видена

По неколку години успешна работа на македонскиот пазар, повеќе од 50.000 задоволни корисници и секојдневно унапредување на своите производи, финансиското ...
сите 10 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj