Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante nga a deri në zh
 • Hotele
 • Mehane
 • Restorante për dasma
 • Ketering
 • Restorante - Piceri
 • Restorante - Kombëtarë
 • Kafe-Bare Dhe Kafe-Klube
 • Lounge Bars
 • Konferenca - Shërbime Dhe Kapacitete Konferenciale
 • Virusit Korona
 • Полициски Час - Достава На Храна И Намирници
 • Qebaptore
 • Apartamente Dhe Dhoma Private - Me Qera
 • Motele
 • Restorante - Zgarë
 • Restorante - Peshku
 • Restorante - Italiane
 • Restorante - Specialitete
 • Vende Për Zbavitjen E Fëmijëve
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Gastronomi - objekte gastronomike në Shkup

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicioner

Gostilnica DM


 • Adresa: Orce Nikollov 136
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 23:30 • Sh nga 12:00 deri më 23:30 • D nga 12:00 deri më 18:00

Гостилницата "ДМ" на своите гости им нуди одлична и вкусна храна, комбинирана со брза и љубезна услуга веќе десетина години наназад. И, низ тие години, од скромно место за оброк прерасна во една од најпознатите скопски гостилници за дружење.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555411255_04.png?t=true&w=300&h=300
ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

Mr.Hot Dog


 • Adresa: Llubljanska 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7848 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

Çdo hot dog e përgatisim me përbërës të cilësisë së lartë dhe të zgjedhur me kujdes, që i përgatisim çdo ditë për freski maksimale, të gjithë përbërësit i ndërthurim dhe i ekuilibrojnë në recetat më të shijshme, pa konkurrencë kemi bukën më të mirë në qytet dhe më e rëndësishmja nga të gjitha - kushtojmë shumë dashuri dhe vëmendje çdo hot dogu që shërbehet!

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1580892345_56.png?t=true&w=300&h=300
ParkingPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreAdaptuar për duhanpirësMuzikë live / DJ

Furna


 • Adresa: M.T.Golloganov p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

Furrë, kafene urbane!

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1530080535_93.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreAdaptuar për duhanpirës

Dve kapki


 • Adresa: Helsinki 58/a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1463493993_55.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerAdaptuar për duhanpirës

Gostilnica kaj Zllate prolet


 • Adresa: Prolet 28
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:00 deri më 00:00 • Pr nga 08:00 deri më 01:00 • Sh nga 10:00 deri më 01:00 • D nga 10:00 deri më 00:00

Gëzoni ambientin komod dhe të ngrohtë të "Gostilna Kaj Zlate Spring", një vend me traditë të gjatë dhe popullaritet të madh në mesin e konsumatorëve të ushqimit të mirë!

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1548167825_84.jpg?t=true&w=300&h=300

10-ka


 • Adresa: Gavrill Konstantinoviq 29-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

511


 • Adresa: Vasil Gjorgov 29
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:00 deri më 00:00 • Pr nga 08:00 deri më 01:00 • Sh - D nga 12:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

60-ka


 • Adresa: Finska 5
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

9.20am/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ATK Premium Kllub


 • Adresa: Bul.8 Shtatori 13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

Иновативно место со нов стил во градот, направено со голема љубов, со цел да Ви понуди незаборавни моменти во секојдневниот живот...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1583912449_99.png?t=true&w=300&h=300

Ada


 • Adresa: Rr.20 nr.73, f.Saraj
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7844 км
 • Orari i punës: Ma - D nga 12:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Adana 2015/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Adriatik Inn


 • Adresa: Dane Krapçev 10-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км

Kategoritë:

hotele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aga


 • Adresa: Çarshia e mbuluar 117
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aktiva


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut p.n., Vizbeg (Rruga e Kaçanikut)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7846 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • Sh - D nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Akva Star


 • Adresa: F.Kadinë
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7865 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alba


 • Adresa: Cvetan Dimov 132/135
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksandar 2Kategoritë:

hotele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksandar Pallas


 • Adresa: Bul.8 Shtatori 15 (Revolucioni i Tetorit)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksandria


 • Adresa: Esperanto 1-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh - D nga 09:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alka Komplex


 • Adresa: F.Sonjë e poshtme
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alleksandar skver


 • Adresa: Nikolla Vapcarov 13-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

Kategoritë:

hotele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amanet


 • Adresa: Pavell Shatev 1/2 (Bihaçka)
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ambasador/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj