Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Ohër
 • Manastir
 • Strugë
 • Kumanovë
 • Gostivar
 • Strumicë
 • Prilep
 • Koçanë
 • Veles
 • Kratovë
 • Stip
 • Kërçovë
 • Tetovë
 • Vinicë
 • Resnjë
 • Kriva Pallankë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante - kombëtarë
 • Restorante nga a deri në zh
 • Hotele
 • Restorante për dasma
 • Mehane
 • Restorante - Peshku
 • Ketering
 • Restorante - Zgarë
 • Restorante - Çorbë
 • Apartamente Dhe Dhoma Private - Me Qera
 • Restorante - Pastërma
 • Restorante - Piceri
 • Sauna
 • Spa Qendra
 • Restorante - Ushqim Deti
 • Konferenca - Shërbime Dhe Kapacitete Konferenciale
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante - kombëtarë

Bela Mia


 • Adresa: Goce Dellçev 108 (Boris Kidriç)
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9422 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 09:00 deri më 23:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 00:00

Adriatik


 • Adresa: Ilço Stojanovski p.n. (Kumrovec)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈9537 км

Ale Dar


 • Adresa: Llazar Andonov 71
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈9480 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

Amerikano


 • Adresa: Branko Shotra 4
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈9508 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 00:00

Bela voda


 • Adresa: Kliment Ohridski 4
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈9529 км

Biljanini Izvori


 • Adresa: Bilanini Izvori -Studençishta
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈9509 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • Sh - D nga 08:00 deri më 01:00

Bisera Iv


 • Adresa: 11 Tetori 56
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 00:00 • Sh nga 09:00 deri më 01:00

Bosford


 • Adresa: Partizanska p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈9499 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

Centar


 • Adresa: 1 Maji 2
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈9497 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 23:00

Dallga


 • Adresa: Kosta Abrash 3
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈9508 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 00:00

Delikates


 • Adresa: Bul.Turistiçka Remis 2 lok.7
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈9508 км

Den i Noq


 • Adresa: Skupi 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9437 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 09:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 01:00

Dve lliri


 • Adresa: Korçullanska p.n.
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈9518 км

Etno Selo


 • Adresa: F.Mllado Nagoriçan
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈9437 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

Mapa

Министерот за економија Крешник Бектеши денеска присуствуваше на Саемот на бизниси од општина Сарај, кој се одржа во организација на фондацијата “Албиз“, каде ...
сите 34 | | | веќе видена

Со повеќе од 20 години искуство како претприемач и инвеститор во Хајтек бизниси со фокус на потрошувачката технологија, Џоди Голдстајн знае повеќе работи за ...
сите 10 | | | веќе видена

Швајцарските приватни банкари се жалат дека некои од нивните клиенти повлекле голем дел од своите пари од банките со цел сами да ги чуваат, без оглед на тоа ...
сите 2 | | | веќе видена

Министерот за земјоделство, заедно со директорот на Државниот инспекторат за земјоделство, одржа работен состанок со претставници од Стопанската комора на ...
сите 14 | | | веќе видена

За два месеца платформата Отворени финанси имала 203.605 прегледи од страна на 19 илјади корисници, кои просечно поминувале 7.07 минути, покажуваат податоците ...
сите 102 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj