Пребарувањето е оптимизирано за Gostivar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Sauna
 • Masazh - sallone
 • Fitnes - qendra
 • Sallone bukurie
 • Kozmetikë - sallone
 • Solariume
 • Hotele
 • Pishina - Mirëmbajtje
 • Pishina - Ndërtues
 • Pishina - Pajisje
 • Manikyr Dhe Pedikyr
 • Restorante - Kombëtarë
 • Banjo (Turke) - Pajisje
 • Sauna - Pajisje
 • Spa Qendra
 • Restorante Nga A Deri Në Zh
 • Grimerë
 • Pishina Për Notim
 • Sallone Ondulimi
 • Aerobik
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Sauna

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

Trendline


 • Adresa: bul.Kuzman Josifovski Pitu 28 Ŕ
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км

Aktiviteti themelor i firmës Trendline SHPK-Shkup është fokusuar në projektimin, punimin dhe pajisjen e pishinave, vaskave hidromasazhuese(JACUZZI), sauna finlandeze, sauna infra-te kuqe, banja me avull si dhe pajisje nga prodhues evropianë dhe botërorë, nëpërmjet përvojës tonë, çmimeve konkurruese, garancisë së produkteve tona dhe korrektësia maksimale ndaj dëshirave dhe kërkesave të klientëve.


Admiral


 • Adresa: Bul.ASNOM 68 lok.7 (AVNOJ)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 16:30

Projektimi, dizajnimi, implementimi dhe mirëmbajtja e burimeve publike, të animuara dhe muzikore, pishina dhe terreneve sportive, si dhe sauna dhe qendra spa.

Aura


 • Adresa: Metodija Shatorov Sharlo 20 (Rudi Çajavec)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00

Energy


 • Adresa: Kiro Pajmakoski 16-a
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7902 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:30 deri më 22:00 • Sh nga 09:30 deri më 21:00

Izida


 • Adresa: Bul.Turistiçka 44-3/1
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00

Magnus


 • Adresa: Anton Popov 1 lok.1 (Ognjan Prica)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha , Enj , Sh nga 07:00 deri më 22:00

Olimpus


 • Adresa: Marshall Tito 94
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7931 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 14:00 deri më 21:00

Kategoritë:

fitnes - qendra, sauna

Per Lei


 • Adresa: Hristo Smirnenski 43
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 17:00

Rojal Vju


 • Adresa: Jane Sandanski 2
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7867 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 07:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 07:00 deri më 01:00

Spa Diva


 • Adresa: Bul.Revolucioni i Tetorit 19/3
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7862 км

Mapa

Последните макроекономски показатели се движат во согласност со очекувањата, а согледувањата за амбиентот за спроведување на монетарната политика главно се ...
сите 22 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj