Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Dibër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante nga a deri në zh
 • Hotele
 • Banjo natyrale
 • Restorante - piceri
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Gastronomi - objekte gastronomike në Dibër

Afrona


 • Adresa: 8 Shtatori p.n.
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7821 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Baba dhe dede/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Banja e Dibrës-Kosovrasti


 • Adresa: F.Kosovrasti poshtëm
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7824 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Banjat e Dibrës-UranikuKategoritë:

hotele, banjo natyrale

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drilon/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evropa


 • Adresa: 8 Shtatori p.n.
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7821 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 19:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gremez


 • Adresa: Velko Vllahoviq p.n.
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7821 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kajak club Dibër


 • Adresa: Liqeni i Dibrës
 • Vendi: Dibër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kalin hotel/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kolonja'S/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

LleonKategoritë:

hotele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Perla/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Taverna Cami/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Venec


 • Adresa: 8 Shtatori 57
 • Vendi: Dibër

Kategoritë:

hotele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj