Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante nga a deri në zh
 • Hotele
 • Дома си е дома - туристички аранжмани
 • Restorante - kombëtarë
 • Apartamente dhe dhoma private - me qera
 • Restorante - Peshku
 • Restorante - Piceri
 • Kafe-Bare Dhe Kafe-Klube
 • Plazhe
 • Spa Qendra
 • Konferenca - Shërbime Dhe Kapacitete Konferenciale
 • Restorante Për Dasma
 • Pushimore
 • Sauna
 • Tenis - Terrene
 • Motele
 • Mehane
 • Lounge Bars
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Gastronomi - objekte gastronomike në Ohër

Alegro


 • Adresa: Bul.Turistiçka 50
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ambasador/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amsterdam


 • Adresa: Goce Dellçev 235-a
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7865 км

Kategoritë:

motele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Antiko


 • Adresa: Car Samoil 30
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aqualina


 • Adresa: Lagja Shën Stefani
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7869 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ariz/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aura


 • Adresa: Lagja Shën Stefan p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7869 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Belvedere


 • Adresa: Lagja Shën Stefani p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7868 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Belvedere


 • Adresa: Kej Maqedonia 2
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - D nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bic bar 2/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biljanini Izvori


 • Adresa: Bilanini Izvori -Studençishta
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7868 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • Sh - D nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bistro Village


 • Adresa: 7 Nëntori 180
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bistro corner


 • Adresa: Rilindasit Maqedonas
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bobi


 • Adresa: Zhelezniçka 98
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7865 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boem


 • Adresa: Bul.Turistiçka 75
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bonanca


 • Adresa: Sv.Stefan 2
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Burger Bulls


 • Adresa: Makedonski Prosvetitelli p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dac/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Daljan


 • Adresa: Lagjja Daljan p.n. , fahu p.170
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7864 км

Kategoritë:

hotele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dallga


 • Adresa: Kosta Abrash 3
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Владата, на вчерашната 25-та седница, донесе одлука да го предложи на усвојување во Собранието Предлогот законот за изменување и дополнување на Законот за ...
сите 61 | | | веќе видена

Струја имало, има и мора понатаму да има. Можам да кажам дека во моментов производството и снабдувањето е стабилно и одредени проблеми кои ги имавме изминатиов ...
сите 12 | | | веќе видена

Комерцијална банка АД Скопје со гордост објавува дека е прогласена за „Банка на годината во 2020 година“ во Република Северна Македонија од страна на ...
сите 21 | | | веќе видена

Аналитичарите на „Голдман Сакс“ проценуваат дека цената на бакарот наскоро би можела да „застане на линија“ на досегашните рекордни нивоа. Причината за тоа е ...
сите 15 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj