Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strumicë
 • Veles
 • Prilep
 • Manastir
 • Kavadar
 • Kumanovë
 • Stip
 • Gjevgjeli
 • Makedonski Brod
 • Ohër
 • Koçanë
 • Tetovë
 • Gostivar
 • Bogdanc
 • Kërçovë
 • Berovë
 • Vinicë
 • Strugë
 • Krushevë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Mehane
 • Restorante nga a deri në zh
 • Skarë me kilogram
 • Qebaptore
 • Restorante - ushqim i shpejtë
 • Restorante - Zgarë
 • Restorante - Kombëtarë
 • Virusit Korona
 • Полициски Час - Достава На Храна И Намирници
 • Ketering
 • Restorante - Piceri
 • Apartamente Dhe Dhoma Private - Me Qera
 • Restorante - Peshku
 • Restorante - Bistro
 • Restorante - Turke
 • Restorante Për Dasma
 • Дома Си Е Дома - Туристички Аранжмани
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Mehane

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicioner

Gostilnica DM


 • Adresa: Orce Nikollov 136
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • Sh - D nga 12:00 deri më 00:00

Гостилницата "ДМ" на своите гости им нуди одлична и вкусна храна, комбинирана со брза и љубезна услуга веќе десетина години наназад. И, низ тие години, од скромно место за оброк прерасна во една од најпознатите скопски гостилници за дружење.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555411255_04.png?t=true&w=300&h=300

Lezet


 • Adresa: Blagoja Toska p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Merak


 • Adresa: Dimo Gavrovski Kara 29
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Restoran Baçillo


 • Adresa: Kodra e Diellit
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7814 км
 • Orari i punës: Pr - Sh nga 14:00 deri më 23:00 • D nga 10:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sim-Pe


 • Adresa: f.Jançishte
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

10-ka Desetka


 • Adresa: Strasho Pinxhur 15
 • Vendi: Mavrovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

4 Angeli


 • Adresa: Ivan Agovski 14-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

60-ka/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

62 Tocko


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovi p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7969 км

Kategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aj po edna/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ajhan Ais


 • Adresa: Petre Prliçko 3-a
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7894 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00 • D nga 08:00 deri më 13:00

Kategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Antica


 • Adresa: Debarca 53
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 00:00 • Sh nga 10:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avanati in Kisela


 • Adresa: Car Samoil 2
 • Vendi: Prilep

Kategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bajka


 • Adresa: Aleksandar Urdarevski 9 lok.8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км

Kategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BarikKategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bekce


 • Adresa: Giso Donev 4
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7925 км
 • Orari i punës: Ha - Enj , Pr , D nga 18:00 deri më 00:00 • Sh nga 18:00 deri më 01:00

Kategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bel bunar/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Big Burger


 • Adresa: Rudnicka p.n.
 • Vendi: Kërçovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biljana


 • Adresa: Marshall Tito 9
 • Vendi: Makedonski Brod
 • Distanca: ≈7869 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00

Kategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Billjana


 • Adresa: Mareshali Tito p.n.
 • Vendi: Demir Hisar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Работниците ќе излезат на улица ако Уставниот суд ги поништи законите за недела-неработен ден. Од Сојузот на синдикати на Македонија со остра реакција на ...
сите 47 | | | веќе видена

АД ЕСМ во моментов ги покрива 100 отсто од потребите на универзалниот снабдувач со електрична енергија кој ги снабдува домаќинствата и малите потрошувачи на ...
сите 24 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj