Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kriva Pallankë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante nga a deri në zh
 • Peshk - rezervuare
 • Restorante - kombëtarë
 • Hotele
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Gastronomi - objekte gastronomike në Kriva Pallankë

Gogo Mond


 • Adresa: F.Rankovc
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7458 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gostilnica Fani


 • Adresa: 11 Tetori 4
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7472 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Krater


 • Adresa: F.Ginovc
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7463 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Manastir - Joakim Osogovski


 • Adresa: F.Barovishtë
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7474 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Obllaçe


 • Adresa: Koce Metalec 32
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7471 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Park-Ginovci


 • Adresa: F.Ginovc
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7462 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ranch


 • Adresa: F.Rankovc
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7456 км
 • Orari i punës: Ha - Enj , D nga 12:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 12:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Turist


 • Adresa: Joakim Osogovski p.n. (Marshall Tito)
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7472 км

Kategoritë:

hotele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vodenica 3


 • Adresa: F.Duraçka Reka
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 12:00 deri më 23:00 • Sh nga 10:00 deri më 00:00 • D nga 10:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Пролонгирање на роковите за поднесување на годишни сметки и финансиски извештаи преку законски измени на Законот за трговски друштва со цел подобрување на ...
сите 67 | | | веќе видена

По објавата на Единствениот национален електронски регистер на прописи (ЕНЕР) за почеток на процесот за подготовка на закон за измена и дополнување на Законот ...
сите 34 | | | веќе видена

Од денеска престана да важи Уредбата со законска сила за примена на Законот за акцизите за време на вонредна состојба, со што повторно стапи во сила Законот за ...
сите 88 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска на својата фејсбук страница напиша дека поддршката на домашниот туризам и ваучерите „Дома си е дома“ дадоа одлични резултати за ...
сите 96 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj