Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Berovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante nga a deri në zh
 • Hotele
 • Дома си е дома - туристички аранжмани
 • Motele
 • Kafe-bare dhe kafe-klube
 • Apartamente Dhe Dhoma Private - Me Qera
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Gastronomi - objekte gastronomike në Berovë

An na Megdan


 • Adresa: Mlladinski kej 2/10
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7535 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aurora Resort & Spa/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bela voda/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dionis/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dragiva


 • Adresa: F.Dvorisht
 • Vendi: Berovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Karadak


 • Adresa: Tregu i qytetit p.n.
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7539 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Keki Restoran


 • Adresa: Mlladinski kej p.n.
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7539 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MRS


 • Adresa: Marshall Tito 130
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7540 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 09:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Manastir


 • Adresa: Kirili dhe Metodij 6
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7540 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mis Ston/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Motel Bistra


 • Adresa: Liqeni i Berovës
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7545 км

Kategoritë:

motele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ristovo Meance


 • Adresa: Pionerska 9
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7540 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tekila


 • Adresa: Mosha Pijade 2-a, f.Vlladimirovo
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7535 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tekilla 2


 • Adresa: Cvetan Dimov 2-a
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7540 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tina-Rato


 • Adresa: Marshall Tito 14
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7539 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vip Hotel


 • Adresa: Liqeni i Berovës
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7544 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Çardak


 • Adresa: Cvetan Dimov 5
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7540 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Празникот на шопингот и попустите e се пополуарен низ годите кај нас, па со нетрпение купувачите очекуваат да се впуштат во потрага по добри зделки и попусти ...
сите 37 | | | веќе видена

Фејсбук и неговите партнери се подготвуваат да ја пуштат криптовалутата „Либра“ веќе во јануари следната година, објави денеска „Фајненшл тајмс“, повикувајќи ...
сите 25 | | | веќе видена

Конзорциумот на домашни и странски инвеститори „Интернешнал фреш фуд“ денеска во Гиновци го означи почетокот на својата инвестиција која во следните пет години ...
сите 41 | | | веќе видена

Граѓаните и во услови на ковид пандемија, не се откажуваат од славење на Нова година. Еден месец пред Нова година, а викендиците по туристичките центри во ...
сите 47 | | | веќе видена

Во серијалот компании кои вложуваат во своите вработени, разговараме со Елена Лазова, која во моментов раководи со маркетинг секторот во семејната компанија, ...
сите 2 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj