Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Resnjë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante nga a deri në zh
 • Hotele
 • Дома си е дома - туристички аранжмани
 • Motele
 • Apartamente dhe dhoma private - me qera
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Gastronomi - objekte gastronomike në Resnjë

Dior


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7455 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gallaksi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjerdan


 • Adresa: Korçullanska p.n.
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7456 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 00:00 • D nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hotel Holidej


 • Adresa: Josif Josifovski-Sveshtarot 243
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7454 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klasik


 • Adresa: Korçullanska 39
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7456 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Laki Vju/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Majska Rosa


 • Adresa: Korçullanska p.n
 • Vendi: Resnjë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Manastir/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Parlament


 • Adresa: Korçullanska 54
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7456 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pirej


 • Adresa: Korçullanska 52-A
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7456 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pretor


 • Adresa: Lagja turistike Pretor
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7465 км

Kategoritë:

hotele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rajska Gradina


 • Adresa: Lagja e Vilave-Pretor
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7465 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Relax Beach Resort


 • Adresa: f.Pretor
 • Vendi: Resnjë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Restoran As


 • Adresa: Korçullanska 58
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7456 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Riva


 • Adresa: F.Stenje p.n.
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7457 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 01:00

Kategoritë:

hotele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rojal Ll/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rot


 • Adresa: F.Konjsko
 • Vendi: Resnjë

Kategoritë:

hotele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stara çeshma/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Raskrsnica


 • Adresa: f.Brajçino
 • Vendi: Resnjë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Празникот на шопингот и попустите e се пополуарен низ годите кај нас, па со нетрпение купувачите очекуваат да се впуштат во потрага по добри зделки и попусти ...
сите 37 | | | веќе видена

Фејсбук и неговите партнери се подготвуваат да ја пуштат криптовалутата „Либра“ веќе во јануари следната година, објави денеска „Фајненшл тајмс“, повикувајќи ...
сите 25 | | | веќе видена

Конзорциумот на домашни и странски инвеститори „Интернешнал фреш фуд“ денеска во Гиновци го означи почетокот на својата инвестиција која во следните пет години ...
сите 41 | | | веќе видена

„Претставувајќи ја Конституенцата на којашто припаѓа Северна Македонија ќе се залагам ММФ и натаму да дава силна поддршка за вашата земја, во спроведувањето на ...
сите 49 | | | веќе видена

Во серијалот компании кои вложуваат во своите вработени, разговараме со Елена Лазова, која во моментов раководи со маркетинг секторот во семејната компанија, ...
сите 2 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj