Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Elektrikë - kabllo - prodhim dhe tregti
 • Elektrikë - materiale, pjesë, instrumente dhe pajisje
 • Elektrikë - pajisje dhe pjesë këmbimi elektrike - tregti
 • Elektrikë
 • Elektrikë - instalacione elektrike
 • Kabllo - Prodhim Dhe Tregti
 • Elektrikë - Pajisje Elektrike - Tregti
 • Ndriçim Rrugorë
 • Ndriçim - Shitore
 • Elektroenergjetikë - Objekte - Projektim, Montim Dhe Realizim
 • Elektrikë - Pajisje Dhe Pjesë Këmbimi Elektrike - Prodhim
 • Inxhinieri
 • Ndriçim - Inxhinieri
 • Elektrikë - Industria Elektrike
 • Ujësjellës Dhe Kanalizim - Projektim Dhe Realizim
 • Tela - Prodhim Dhe Tregti
 • Rrufepritës - Pajisje Dhe Montim
 • Aparate Për Amvisëri - Riparime Dhe Servise
 • Elektronikë
 • Plastikë - Prodhues
Повеќе филтриПомалку филтри

Elektrikë - kabllo - prodhim dhe tregti по градови

Kavadar Koçanë Kumanovë Manastir Mavrovë Ohër Shkup Strumicë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Elektrikë - kabllo - prodhim dhe tregti

Bis Inxhiniering


 • Adresa: Nikolla Parapunov QT Makoteks 41
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7421 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Biss Engineering është një kompani e fokusuar në gjetjen e zgjidhjeve në automatizimin e procesit që ndihmon klientët të rrisin produktivitetin, besueshmërinë, zvogëlimin e faktorëve njerëzorë, diagnostifikimin dhe mirëmbajtjen e lehtë.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1527839145_09.png?t=true&w=300&h=300

Bla kabli


 • Adresa: bul.Shën Kliment Ohridski 54-3/15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elektro Anastasiadi


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut (Rruga e Kaçanikut) p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KMG solutions


 • Adresa: Makedonska Vojska (Cërvena Armija) 20-1/60
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7419 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Leks elektrik


 • Adresa: rr.1550, Zona industriale Vizbeg 8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lira


 • Adresa: Nju Delhiska 6 lok.7 i 8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Megakabel


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 84-3/6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spid m


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 113
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7432 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vasov elektrika


 • Adresa: Ivan Kozarov 24 lok.43
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Време зa читање: 2 минути Комерцијална банка е прогласена за Најпосакуван работодавач во 2023 година во категоријата Банкарство и финансии од страна на ...
сите 34 | | | веќе видена

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 55 | | | веќе видена

Македонија оваа година според ММФ треба да ја заврши со раст на економија од 2,7 проценти, додека следната година со 3,7 отсто, а во 2026 - 3,5 проценти. ...
сите 66 | | | веќе видена

Транспарентните компании редовно ја известуваат јавноста за секоја промена што се случува во нивната структура. Особено вреди признание кога транспарентно се ...
сите 18 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj