Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Manastir
 • Strumicë
 • Ohër
 • Veles
 • Gostivar
 • Prilep
 • Strugë
 • Koçanë
 • Kumanovë
 • Stip
 • Kavadar
 • Gjevgjeli
 • Radovis
 • Vinicë
 • Dibër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Elektrikë - instalacione elektrike
 • Elektrikë - materiale, pjesë, instrumente dhe pajisje
 • Elektrikë
 • Projektim (zyra projektimi)
 • Video mbikqyrje dhe sisteme për qasje të kufizuar
 • Ndërtimtari - Firma Dhe Ndërmarrje
 • Ujësjellës Dhe Kanalizim - Projektim Dhe Realizim
 • Alarme Kundër Vjedhjeve Dhe Sisteme Sigurimi
 • Elektroenergjetikë - Objekte - Projektim, Montim Dhe Realizim
 • Ndriçim - Inxhinieri
 • Rrufepritës - Pajisje Dhe Montim
 • Audiofonë Dhe Videofonë
 • Elektrikë - Kabllo - Prodhim Dhe Tregti
 • Alarme Dhe Pajisje Kundër Zjarrit
 • Inxhinieri
 • Ndërtimtari - Punë Përfundimtare
 • Ngrohje Qëndrore - Firma
 • Hidraulikë - Firma
 • Kompjutera - Rrjete Kompjuterike - Dizajn Dhe Instalim
 • Elektrikë - Pajisje Dhe Pjesë Këmbimi Elektrike - Tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Elektrikë - instalacione elektrike

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingWi-Fi Zonë

Tm


 • Adresa: Kilometari i 9-të p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7491 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

TM SHPK Shtip, është e themeluar në vitin 2003, me seli në rr. Strumiçki pat, kilometri i 9 pn në Shtip, Republika e Maqedonisë. Veprimtaria themelore e ndërmarjes është projektimi, mbikqyrja dhe montimi i pajisjeve elektroenergjetike dhe objekte nga tensioni i ulët dhe i mesëm. Ndërmarrja ka sallë për montim të produkteve, punëtori për mirëmbajtje dhe hapësirë deponuese, gjithsej 700 m2. “TM” SHPK Shtip ka 24 të punësuar nga të cilët 5 me arsimim të lartë dhe 19 me arsimim të mesëm.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1500901739_7.png?t=true&w=300&h=300

Elektro-on-2020


 • Adresa: Avgust Cezarec 10-1/15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

Нудиме голем број електричарски услуги за домашни и комерцијални објекти по фер цена.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1649412831_63.png?t=true&w=300&h=300

Arbeli AB


 • Adresa: f.Zherovjan
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dilo Kompani


 • Adresa: f.Reçicë e Vogël
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7392 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Electro Megawat


 • Adresa: rr.101, f.Tenovë 119
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elektro Dervend


 • Adresa: f.Kopaçindoll
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elektro favorit


 • Adresa: f.Bogovinë p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elektro term


 • Adresa: f.Zherovjan
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elektro-Faba


 • Adresa: f.Miletinë
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elektroinstalacija I-M


 • Adresa: Mihajlo Rajçeviq 20
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elektrosistem


 • Adresa: f.Reçicë e Madhe
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eljektro Omega-V


 • Adresa: f.Reçicë e Madhe
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro Elektrika


 • Adresa: Boris Kidriç p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euroinvest-Beton


 • Adresa: lagja Dereboj
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fortesa-e


 • Adresa: Ilindenska blok 87/13
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geviss Proekt


 • Adresa: F.Reçicë e Madhe
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Iskra Pa Meli Elektro


 • Adresa: f.Palçishtë
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kn-Electric


 • Adresa: rr.101, f.Shipkovicë nr.32
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kwarc Elektrik


 • Adresa: Boris Kidriç 4
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sa Term Bi


 • Adresa: rr.107 12
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shg Partners


 • Adresa: Ilindenska 1/6
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Министерот за економија Крешник Бектеши денеска, осврнувајќи се на владините мерки за енергетската криза, рече дека угостителите и хотелиерите ќе добијат ...
сите 35 | | | веќе видена

Западните централни банки ги зголемуваат каматните стапки во обид да ја запрат високата инфлација, предизвикувајќи колапс на државните обврзници, пишува ...
сите 158 | | | веќе видена

Министерот за економија Крешник Бектеши образложува дека неконтролираното поскапување на прехранбените производи не може да се спречи се додека Собранието не ...
сите 103 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj