Пребарувањето е оптимизирано за Gostivar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Frigoriferë dhe ngrirës - riparime
 • Aparate për amvisëri - riparime dhe servise
 • Klimatizim - shërbime dhe riparime
 • Makina për larje dhe tharje - riparime dhe servis
Повеќе филтриПомалку филтри

Frigoriferë dhe ngrirës - riparime по градови

Gostivar Mavrovë Shkup Strumicë

Радиус (100км)

Frigoriferë dhe ngrirës - riparime

Buç


 • Adresa: Bosnja dhe Hercegovina 33 lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dena komerc/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Frigo Tom Tomce


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 14/57
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Frigo elektro-Ruski


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 29
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Frigo master


 • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) 26
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Frigo trejd


 • Adresa: Leninova p.n.
 • Vendi: Mavrovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Frigovat-David


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 23
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gorenje servis


 • Adresa: Kej 13 Nлntori, QTQ 2 lok.25
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kitan


 • Adresa: Bulevardi i Jugut p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 16:00 • Sh nga 07:30 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kitanov


 • Adresa: Kiro Abrashev p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7543 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

LTH Skopje


 • Adresa: Georgi Dimitrov blok 10-23 lok.2-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Политика на Владата е да ги следи санкциите што ги воведува Европската Унија кон Русија, но недостиг на нафта и нафтени деривати не може да се случи по ...
сите 65 | | | веќе видена

Поголемите хотелски капацитети на охридско-струшкото крајбрежје се затворени. Дел од вработнете во туристичкиот сектор користат годишен одмор, а останатите ...
сите 18 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски и министерот за надворешни работи, Бујар Османи, денеска, одржаа прес-конференција, на која информираа за активностите во врска со ...
сите 140 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj