Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Prilep
 • Tetovë
 • Strumicë
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Gypa - prodhim (plastikë)
 • Plastikë - produkte plastike
 • Ujësjellës - pajisje dhe materiale
 • Gypa dhe pjesë shtesë për gypa
 • Plastikë - prodhues
 • Zorrë Dhe Pjesë Shtesë Për Zorrë
 • Plastikë - Tregëti Me Produkte Të Gatshme
 • Ujitje - Pajisje Dhe Realizim
 • Sanitari
 • Ngrohje - Aparate Dhe Pajisje
 • Firma Me Iso Standardizim
 • Hekurishte
 • Banjo - Pajisje Dhe Pajim
 • Ngrohje Qëndrore - Firma
 • Ujësjellës Dhe Kanalizim - Projektim Dhe Realizim
 • Elektrikë - Materiale, Pjesë, Instrumente Dhe Pajisje
 • Metale Inoksi - Tregti
 • Ventila Mekanikë
 • Riciklim I Plastikës
 • Polietilen - Prodhim Dhe Shtypje
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Gypa - prodhim (plastikë)

Bari Plasteks


 • Adresa: F.Kamenjan
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Afiks-Plast


 • Adresa: Krushevsko Xhade p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7900 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hrisfort


 • Adresa: Boris Trajkovski 274 (Prvomajska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Interplast


 • Adresa: Shën Spaso Radovishki p.n.
 • Vendi: Radovis
 • Distanca: ≈7944 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kod Inxhiniering


 • Adresa: Leninova 128
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7969 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Koding-Gallery Roca


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 149
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Konti-mak


 • Adresa: Strushka 1
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7928 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Koplast


 • Adresa: Venijamin Maçukovski 21-2/21
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ks rollospas


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7902 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Maplast-M


 • Adresa: Lazar Dimitrov 2-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

MAPLAST-M është një kompani e specializuar për shitjen me shumicë të pajisjeve dhe materialeve për furnizimin me ujë, kanalizimet, kanalizimet dhe ngrohjen.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1504774513_04.png?t=true&w=300&h=300

Navi prom


 • Adresa: Vasil Surçev 7
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7969 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

СДСМ останува целоснo посветена на заштита и унапредување на животниот стандард на граѓаните. Укината е дополнителната акциза на дизел горивото со што ...
сите 136 | | | веќе видена

Од Кочани и Берово денеска почнуваат ИПАРД инфо деновите за мерката 7: „Диверзификација на фарми и развој на мали бизниси“. Сите заинтертесирани земјоделци, ...
сите 27 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj