Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Kabllo - prodhim dhe tregti
 • Elektrikë - materiale, pjesë, instrumente dhe pajisje
 • Elektrikë - kabllo - prodhim dhe tregti
 • Elektrikë
 • Kompjutera - pajisje dhe harduare - tregti
 • Ndriçim - Shitore
 • Elektronikë
 • Llamarinë Dhe Produkte Prej Llamarine
 • Telekomunikacion - Pajisje
 • Hekurishte
 • Vegla
 • Elektrikë - Pajisje Elektrike - Tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Kabllo - prodhim dhe tregti по градови

Kavadar Koçanë Kumanovë Manastir Mavrovë Shkup Strugë Veles

Радиус (100км)

Kabllo - prodhim dhe tregti

Baumer


 • Adresa: Tehnolosko Industriska zona Bunarxhik 1
 • Vendi: Shkup
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elektro Anastasiadi


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut p.n. (Rruga e Kaçanikut)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro Vizif


 • Adresa: Bul.Brigada e 3-të Maqedonase 76
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evropa-komerc


 • Adresa: Dimitrije Çupovski 23 (Velko Vllahoviq)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ingram Micro Makedonija


 • Adresa: Metodija Shatorov Sharlo 10 (Rudi Çajavec)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KMG solutions


 • Adresa: Makedonska vojska 20/1-60
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Megakabel


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 84-3/6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Murat Viring Sistems


 • Adresa: Zona e zhvilluar industrialo - teknologjike
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sed-Ram-Trejd


 • Adresa: Bul.Kërste Misirkov 14
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Telamon-Evropa


 • Adresa: rr.8 nr.24 f.Indzikovo
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alevado Kabel


 • Adresa: Akademik Penço Davçev 119 (Rruga e Shkupit)
 • Vendi: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Coficab


 • Adresa: Industriska 2
 • Vendi: Kavadar
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evropa-komerc


 • Adresa: Rade Konçar 38
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7922 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kabelko


 • Adresa: JNA p.n.
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kromberg & Shubert


 • Adresa: A Zona Idustriale Zabeni
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7919 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nexho komerc


 • Adresa: Marshall Tito 107
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pro Zdenka Kabli/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Над 6 000 текстилни работници во земјава минатата недела се испратени дома, на колективен одмор, кој ќе им трае две недели. Бизнис секторот оваа одлука, која ...
сите 244 | | | веќе видена

Здружението „Оштетени штедачи“, попладнево испратија допис до медиумите во кое велат дека утре очекуваат позитивен исход од одлуката на Уставниот суд врзана за ...
сите 17 | | | веќе видена

Портфолио менаџерите во Генерали Инвестментс составија резиме за тековните случувања кои влијаат врз пазарот на капитал и актуелни совети за инвеститорите. ...
сите 6 | | | веќе видена

Државата нема голем простор за маневрирање во однос на цените во пазарна економија, потенцираат експертите. На располагање и се три механизми – контрола преку ...
сите 72 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Даночната реформа започнува годинава, преку реализација на 13 цели и 40-тина активности и многу бројни подактивности од Акцискиот ...
сите 39 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj