Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Gostivar
 • Kumanovë
 • Veles
 • Prilep
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Tela - prodhim dhe tregti
 • Hekurishte
 • Ndërtimtari - materiale
 • Rrjeta -gardhi
 • Metale - produkte prej metali - prodhim dhe tregti
 • Llamarinë Dhe Produkte Prej Llamarine
 • Metalurgjia
 • Ujësjellës - Pajisje Dhe Materiale
 • Saldim - Vegla, Makina Dhe Pajisje
 • Gozhda - Prodhim
 • Gypa Dhe Pjesë Shtesë Për Gypa
 • Çelik Dhe Produkte Çeliku - Prodhim Dhe Tregti
 • 200 Më Të Suksesshëm
 • Dru - Lëndë Druri - Prodhim Dhe Tregti
 • Elektrikë - Kabllo - Prodhim Dhe Tregti
 • Turjela Dhe Pllaka Mprehëse
 • Ndërtimtari - Firma Dhe Ndërmarrje
 • Kabllo - Prodhim Dhe Tregti
 • Ngjyra Dhe Llaqe - Tregti
 • Vegla
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Tela - prodhim dhe tregti

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

Ergo Kom


 • Adresa: Kosturski Heroi ( 29 Nëntori) 4/8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Ergo Kom është një kompani që vepron në treg për materiale ndërtimi të specializuara.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/dfd91ee7421990ca32f893bce4a08c02.jpg?t=true&w=300&h=300

Promet Steel Holding


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut (Rruga e Kaçanikut) 114
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7419 км

Kompania PROMET STEEL HOLDING ekziston që nga viti 2016 dhe është kompani familjare në pronësi të Abedin Aliut dhe familjes së tij të ngushtë. Kompania ka mbi 100 punonjës në disa sektorë, të udhëhequr nga një ekip shumë i kualifikuar profesional dhe i përgjegjshëm, që mund t'i përgjigjet çdo sfide dhe projekti. Kompania si holding dhe si kompania mëmë ka 5 filiale bijë, përkatësisht: Steel Trans Aktiva Holding ( Restaurant AKTIVA ) PSB Energy Steel Control P.S.H. Building

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1687161691_34.png?t=true&w=300&h=300

Feder Bau


 • Adresa: Rruga e Shkupit p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7395 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fert-Atomic


 • Adresa: f.Shemshovë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7399 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alevado


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 189
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7463 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BT-Mil


 • Adresa: Bulevardi perëndimor 1
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balkan skele/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bla kabli


 • Adresa: bul.Shën Kliment Ohridski 54-3/15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bla kabli/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brako/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

De kompani


 • Adresa: Mirçe Acev 29
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dikos


 • Adresa: Stevo Teodosievski 21-2/1
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro metal Raveni/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Galaksi Kom


 • Adresa: f.Bellovishtë 55
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7405 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Idadija-Inxhiniering


 • Adresa: Skupi 20
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Idadija-Inxhiniering


 • Adresa: bul.Brigada Maqedono-Kosovare 62
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jelo-Metal


 • Adresa: rr.515, lagja Keramidnica 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30 • Sh - D nga 07:30 deri më 10:30

Jelo-metal është një kompani udhëheqëse në Republikën e Maqedonisë në fushën e tregtisë së pajisjeve dhe materialeve shtesë të saldimit

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/c032148b37cb99e5426dd62b9870b9a0.jpg?t=true&w=300&h=300

Jole/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kolos-komerc/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Европска централна банка (ЕЦБ) не ги пр0мени каматните стапки иако се очекуваше. Претседателката на ЕЦБ Кристин Лагард изјави дека има високи ценовни притисоци ...
сите 35 | | | веќе видена

Со ребалансот на буџетот новата Влада обезбеди 5,1 милијарда денари за сервисирање на кредитни обврски кон меѓународни финансиски институции во име на државни ...
сите 139 | | | веќе видена

Што се случува со компанијата „Настел“ на бизнисменот Зоран Азманов. Ако порано упорно купуваше и стекна сериозен пакет акции во „Реплек“, сега упорно продава ...
сите 25 | | | веќе видена

Годишната стапка на инфлација во еврозоната во јуни годинава изнесува 2,5 отсто, што е пад од 2,6 отсто во мај. Една година претходно, во јуни 2023 година, ...
сите 37 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj