Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Manastir
 • Kumanovë
 • Kavadar
 • Veles
 • Ohër
 • Kërçovë
 • Prilep
 • Gostivar
 • Strugë
 • Koçanë
 • Strumicë
 • Vinicë
 • Radovis
 • Stip
 • Mavrovë
 • Bogdanc
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Elektrikë
 • Ujësjellës - pajisje dhe materiale
 • Ngjyra dhe llaqe - tregti
 • Hekurishte
 • Sanitari
 • Elektrikë - Instalacione Elektrike
 • Elektrikë - Materiale, Pjesë, Instrumente Dhe Pajisje
 • Ujësjellës Dhe Kanalizim - Projektim Dhe Realizim
 • Ndriçim - Shitore
 • Aparate Për Amvisëri - Dyqane
 • Klimatizues Dhe Klimatizim
 • Vegla
 • Ngrohje Qëndrore - Firma
 • Hidraulikë - Firma
 • Elektrikë - Kabllo - Prodhim Dhe Tregti
 • Vegla Dore
 • Ndërtimtari - Firma Dhe Ndërmarrje
 • Vegla Elektrike
 • Elektrikë - Pajisje Dhe Pjesë Këmbimi Elektrike - Tregti
 • Elektrikë - Pajisje Elektrike - Tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Elektrikë

Abs ElektrikKategoritë:

elektrikë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Api solutions


 • Adresa: JNA 104
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Deko-igi-tim


 • Adresa: f.Jagunovce
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7399 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko Teh


 • Adresa: f.Neproshten
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Electro Megawat


 • Adresa: rr.101, f.Tenovë 119
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7401 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elektro Dervend/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elektro favorit


 • Adresa: f.Bogovinë p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gipso komerc


 • Adresa: Bllagoja Toska 81
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KN-Electric


 • Adresa: rr.101, f.Shipkovicë nr.32
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7388 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tehno Val-plus


 • Adresa: Goce Delçev (Boris Kidriç) p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Valdrini Elektrik


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovi 182
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ABB Përfaqësia


 • Adresa: Dame Gruev 14-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aba Pellivanov


 • Adresa: rr.2, f.Furka p.n.
 • Vendi: Dojran
 • Distanca: ≈7554 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Abakom


 • Adresa: Metodija Andonov Çento (Anton Popov) p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ad Asistencija/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aielektrik


 • Adresa: Pitu Guli 27/3
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Akva market


 • Adresa: Blagoja Stefkovski 53
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Akva planet


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 91
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 20:00 • Sh nga 07:30 deri më 19:00 • D nga 08:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Време зa читање: 2 минути Комерцијална банка е прогласена за Најпосакуван работодавач во 2023 година во категоријата Банкарство и финансии од страна на ...
сите 34 | | | веќе видена

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 35 | | | веќе видена

Македонија оваа година според ММФ треба да ја заврши со раст на економија од 2,7 проценти, додека следната година со 3,7 отсто, а во 2026 - 3,5 проценти. ...
сите 66 | | | веќе видена

Транспарентните компании редовно ја известуваат јавноста за секоја промена што се случува во нивната структура. Особено вреди признание кога транспарентно се ...
сите 18 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj