Пребарувањето е оптимизирано за Dibër

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Mavrovë
 • Veles
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Furra - prodhim
 • Kamin - vatra
 • Furra - tregëti
 • Shporeta - prodhim dhe tregti
 • Elektrikë - materiale, pjesë, instrumente dhe pajisje
 • Ngrohje - Aparate Dhe Pajisje
 • Elektrikë - Pajisje Dhe Pjesë Këmbimi Elektrike - Tregti
 • Ngrohës - Prodhim Dhe Tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Furra - prodhim

Diecotec


 • Adresa: Velko Vllahoviq 65
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7821 км

Eko spar


 • Adresa: Korpusi i 15-të p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км

Maremi Trejd


 • Adresa: Rr.7 br.30, Zona Industriale Karposh
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7861 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

Mis-H


 • Adresa: Krizhevska 34
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7922 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 16:30

Ние сме компанија за Производство на Електрични Цевни Грејачи, лоцирани во Кочани, и сме единствена Фабрика во Македонија од ваков тип што имаме целосен и заокружен процес на производство на електрични грејачи.

Prometal


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 88
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

Rekum


 • Adresa: Svetozar Peposki 53
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7829 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

furra - prodhim

Smellt ing


 • Adresa: ASNOM 20 (Mosha Pijade)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7892 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

Timst


 • Adresa: Zona industriale p.n., Moroisht
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 15:00

Timst


 • Adresa: M.T.Golloganov 64-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:30

Mapa

ОКТА го започна третиот квартал од 2019 година со значително зголемена профитабилност, пред сè поради континуираниот раст на обемот на продажба на домашниот и ...
сите 34 | | | веќе видена

„Со оглед на фактот дека нивото на доходот кај нас е само околу 37% од европскиот просек, еден од главните предизвици за нашата економија е постигнувањето ...
сите 59 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj