Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Prerje - makineri dhe pajisje
 • Turjela dhe pllaka mprehëse
 • Vegla elektrike
 • Vida dhe bulona - tregti
 • Rrënim dhe demolim - shërbime
 • Saldim - Vegla, Makina Dhe Pajisje
 • Elektrikë - Instalacione Elektrike
 • Shpues - Makina - Tregti
 • Hekurishte
Повеќе филтриПомалку филтри

Prerje - makineri dhe pajisje по градови

Manastir Shkup

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Prerje - makineri dhe pajisje

Aditon


 • Adresa: Makedonia 22
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

Thyerja e çdo lloj betoni me kodër, prerja e diamantit të betonit të përforcuar, prerja asfaltike dhe shpimin e hapjeve rrethore me kurora...

Super Miks


 • Adresa: Novoproektirana p.n., Lepenec
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км

Mapa

До крајот на октомври се очекува да се знае колку ќе изнесува минималната плата. Сител дознава дека Владата и Синдикатот притискаат да изнесува 14 илјади ...
сите 136 | | | веќе видена

Пограничните региони помеѓу Македонија и Бугарија максимално ги користат можностите за реализација на заеднички проекти. Соработката континуирано се подобрува ...
сите 8 | | | веќе видена

се за покривање на доспеан долг од претходно издадени државни хартии од вредност, додека другата половина од парите ќе бидат за сервисирање на буџетските ...
сите 7 | | | веќе видена

Со влезот во ЕУ нема да има забрана за садење на тутунот, но ќе мора оваа земоделска гранка да се реформира согласно европската регулатива. Ова го велат од ...
| | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи