Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strumicë
 • Kavadar
 • Gjevgjeli
 • Manastir
 • Stip
 • Koçanë
 • Resnjë
 • Veles
 • Vallandovë
 • Radovis
 • Tetovë
 • Kumanovë
 • Prilep
 • Shën Nikollë
 • Bogdanc
 • Strugë
 • Ohër
 • Vinicë
 • Gostivar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Perime - prodhim, përpunim dhe tregti
 • Fruta - përpunim, prodhim dhe tregti me shumicë
 • Ajvar - turshi
 • Bujqësi - produkte bujqësore - tregti
 • Salcë dhe turshi - prodhim dhe tregti
 • Këpurdha - Tregëti Dhe Përpunim
 • Magazina
 • Oranzheri
 • Ushqim - Prodhim
 • Transport Dhe Shërbime Transporti - Firma
 • Magazina Për Ushqim Dhe Për Produkte Të Konsumit Të Gjerë
 • Këpurdha - Blerje - (Të Kultivuara)
 • Produkte Konditore
 • Minimarkete
 • Ushqim Kokrra
 • Frigoriferë Industrial
 • Transport Ndërkombëtar
 • Miell - Prodhim Dhe Tregti
 • Ushqim Organik
 • Këpurdha - Blerje - (Këpurdha Pylli)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Perime - prodhim, përpunim dhe tregti

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Vipro


 • Adresa: Rr.Industriale 60
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈9554 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

VIPRO SHPK nga Gjevgjelia është kompani nga industria e përpunimit të ushqimit, e cila e para e futi tipin 'home-made' të produkteve në industrinë e prodhimit, siç janë ajvari i shtëpisë, lutenica, pinxhuri, reçele dhe përpunime të tjera prej perimesh dhe frutash.

Punojmë 6 ditë në javë

Agro Gurmesh


 • Adresa: Rr.1 nr.64 , f.Jurumler
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9446 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

Agro Gurmesh është një kompani që merret me prodhimin dhe shpërndarjen e perimeve dhe frutave në masë.


Agronimeks


 • Adresa: Illinden 22
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9483 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 14:00 • Sh nga 07:00 deri më 12:00

AG&BM


 • Adresa: F.Murtinë
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈9542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

Ada-prom


 • Adresa: Leninova 1/5
 • Vendi: Vallandovë
 • Distanca: ≈9546 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Aerus


 • Adresa: Miro Baraga 152
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈9464 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Agrofruktus


 • Adresa: Agroberza 5
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈9536 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Mapa

Министерот за економија Крешник Бектеши денеска присуствуваше на Саемот на бизниси од општина Сарај, кој се одржа во организација на фондацијата “Албиз“, каде ...
сите 34 | | | веќе видена

Со повеќе од 20 години искуство како претприемач и инвеститор во Хајтек бизниси со фокус на потрошувачката технологија, Џоди Голдстајн знае повеќе работи за ...
сите 10 | | | веќе видена

Додека скенирачите на фискали сметки се „острат“ за новата тура пари кои треба да легнат на нивните трансакциски сметки, што се очекува во февруари, нејасно е ...
сите 10 | | | веќе видена

Во Општина Лозово во тек се градежни активности за реконструкција и асфалтирање на улици и локални патишта. На увид на истите денеска дојде министерот за ...
сите 19 | | | веќе видена

Швајцарските приватни банкари се жалат дека некои од нивните клиенти повлекле голем дел од своите пари од банките со цел сами да ги чуваат, без оглед на тоа ...
сите 2 | | | веќе видена

Министерот за земјоделство, заедно со директорот на Државниот инспекторат за земјоделство, одржа работен состанок со претставници од Стопанската комора на ...
сите 14 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj