Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Makina për përpunim të kafes
 • Kafe - tregëti
 • Kafematë - aparate për kafe
Повеќе филтриПомалку филтри

Makina për përpunim të kafes по градови

Gjevgjeli Koçanë Kërçovë Manastir Shkup Tetovë

Радиус (100км)

Makina për përpunim të kafes

Eurokafe


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovci p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7392 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boro Kajeviq


 • Adresa: Blagoja Stefkovski p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00 • Sh nga 07:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eurolil


 • Adresa: Goce Dellçev 2
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kafe Meksiko/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stil tehnolodzi


 • Adresa: Moinski pat 45
 • Vendi: Gjevgjeli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vending kafe shad


 • Adresa: Petrovdenska 24
 • Vendi: Koçanë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Државниот пазарен инспекторат во континуитет правеше контрола и надзори по одлуките и во текот на вчерашниот ден, рече директорот на ДПИ, Горан Трајковски. ДПИ ...
сите 136 | | | веќе видена

Регина Бренер од Швајцарија има долгогодишно искуство како менаџер во медицинската и хемиската индустрија, како и во машинскиот инженеринг, работејќи за ...
сите 14 | | | веќе видена

Силни оперативни резултати ја одбележаа 2023 година, покажувајќи значителен напредок во деловното работење, особено кога ќе се земе предвид падот на ...
сите 50 | | | веќе видена

Скопје се најде на врвот на ТОП 10 европски градови со средна големина според ефективноста, односно рентабилност за инвестирање на рангирањето кое го прави ...
сите 29 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj