Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Demir Hisar
 • Radovis
 • Koçanë
 • Dellçevë
 • Probistip
 • Gostivar
 • Tetovë
 • Manastir
 • Prilep
 • Pehçevë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Këpurdha - tregëti dhe përpunim
 • Këpurdha - kultivues
 • Fruta - përpunim, prodhim dhe tregti me shumicë
 • Perime - prodhim, përpunim dhe tregti
 • Këpurdha - blerje - (këpurdha pylli)
 • Këpurdha - Blerje - (Të Kultivuara)
 • Salcë Dhe Turshi - Prodhim Dhe Tregti
 • Peshk - Tregëti Me Shumicë
 • Ajvar - Turshi
 • Kasapë Dhe Mishtore
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Këpurdha - tregëti dhe përpunim

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Punojmë 6 ditë në javë

Aerus


 • Adresa: Miro Baraga 1/g
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈7902 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

OТКУП И ПРЕРАБОТКА НА ШУМСКО ОВОШЈЕ И ШУМСКИ ПЕЧУРКИ

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1629791704_39.png?t=true&w=300&h=300

Korabi 1


 • Adresa: Tregu i gjelbërt lok.67
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Korabi 2


 • Adresa: Tregu i gjelbërt lok.32
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00 • D nga 08:00 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

18 Logistik/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Milenium


 • Adresa: F.Negrevë
 • Vendi: Pehçevë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bimfood


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë p.n.
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bimnas/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biomarel, Shitake këpurdha/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bolletus - 92


 • Adresa: Mirçe Acev p.n.
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7882 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bonum


 • Adresa: Bul.Kiro Gligorov 4 (Bul.Vojvodina)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bonum


 • Adresa: F.Dragomanc
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bres Kompani/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dionis-D


 • Adresa: F.Krivollak
 • Vendi: Mavrovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Egjyptot Eko


 • Adresa: Bursa 38
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekstra Fungi


 • Adresa: f.Çeshinovë
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7918 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fungi Mak


 • Adresa: Bojmija 4/30
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fungi fud


 • Adresa: s.Marçino
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈7900 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fungikorp


 • Adresa: Marshall Tito 55
 • Vendi: Dellçevë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grin funga


 • Adresa: F.Zdunjë, zona industriale
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Економските активности во ТИРЗ во 2021 година се највисоки досега од постоењето на Зоните, а со новиот концепт за привлекување на инвестиции воведен пред една ...
сите 51 | | | веќе видена

Најавата на Владата за легализирање на трговијата со криптовалути остави позитивен впечаток кај трговците со овие дигитални средства, кои сепак оставија ...
сите 26 | | | веќе видена

Цената на електричната енергија на берзите долгорочно ќе се стабилизира од 80 до 120 евра за мегават час, но мислам дека цела 2022 година нема да ја поминеме ...
сите 47 | | | веќе видена

Македонскиот политичар Џевдет Хајредини, поранешен министер за финансии реагира на предлогот на поранешниот вицепремиер Кочо Анѓушев кој препорачува да се ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj