Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Pehçevë
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Këpurdha - kultivues
 • Këpurdha - tregëti dhe përpunim
 • Perime - prodhim, përpunim dhe tregti
 • Fruta - përpunim, prodhim dhe tregti me shumicë
 • Këpurdha - blerje - (të kultivuara)
 • Ajvar - Turshi
 • Ushqim I Shëndetshëm - Prodhim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Këpurdha - kultivues

18 Logistik/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bonum


 • Adresa: Bul.Kiro Gligorov 4 (Bul.Vojvodina)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fungi Mak


 • Adresa: Bojmija 4/30
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kalcona


 • Adresa: Bul.Brigada e 12-të Maqedonase 12-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10688 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Labeko


 • Adresa: Rr.9 nr.11, Lagja Jurumleri
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10692 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pet Plus market


 • Adresa: M.T.Golloganov 70-a/5 (Ivo Llolla Ribar)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км

Генерален увозник за Фармина во Република Македонија.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1582192484_83.png?t=true&w=300&h=300

RSCON Konsalting


 • Adresa: Dragutin Avramovski Gute 20 (Korushka)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10680 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shumkovski 2013/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Milenium


 • Adresa: F.Negrevë
 • Vendi: Pehçevë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro-link/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amanita


 • Adresa: Anesti Panovski 9/1
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10768 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biomarel, Shitake këpurdha/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ceko Fam/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dionis-D


 • Adresa: F.Krivollak
 • Vendi: Mavrovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fungikorp


 • Adresa: Marshall Tito 55
 • Vendi: Dellçevë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Monita Simo/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nacev Kompani


 • Adresa: f.Karbinci
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈10738 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 09:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sar-pet


 • Adresa: F.Kosel
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Во објавата на оштетените штедачи од 15.06.2021 година, ме обвинувате како соучесник во лошото работење на банката. Сакам да ви биде јасно, јас како акционер ...
сите 20 | | | веќе видена

На денешен ден, ТТК Банка АД Скопје се стекна со сертификатот „Фер финансиски услуги за потрошувачите“ што го доделува Организацијата на потрошувачите на ...
сите 19 | | | веќе видена

Над 250 регистрирани учесници вчера и денес ја следеа Меѓународната конференција за општествени и хуманистички науки (ICSSH2021) која ја организираше ...
сите 5 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj