Пребарувањето е оптимизирано за Gostivar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Resnjë
 • Strumicë
 • Gjevgjeli
 • Ohër
 • Manastir
 • Kavadar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ujitje - pajisje dhe realizim
 • Ujësjellës dhe kanalizim - projektim dhe realizim
 • Hortikulturë - pajisje dhe shërbime
 • Gypa - prodhim (plastikë)
 • Plehëra - natyrale dhe artificiale
 • Bujqësi - Makina Dhe Makineri Bujqësore - Tregti
 • Ujësjellës - Pajisje Dhe Materiale
 • Kositëse Bari
 • Pompa Dhe Pajisje Për Pompa
 • Shatërvane - Punime Dhe Tregti
 • Barnatore Bujqësore
 • Filtra - Sisteme Për Pastrimin E Ujit
 • Gypa Dhe Pjesë Shtesë Për Gypa
 • Kopshte (Parqe) - Vegla, Pajisje Dhe Makineri
 • Zorrë Dhe Pjesë Shtesë Për Zorrë
 • Plastikë - Produkte Plastike
 • Pishina - Pajisje
 • Traktorë
 • Hekurishte
 • Bujqësi - Makina Dhe Makineri Bujqësore - Pajisje Dhe Riparime
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ujitje - pajisje dhe realizim

Kevil-Komerc


 • Adresa: 29 Nëntori 1/27
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈10749 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Magan-mak


 • Adresa: Orce Nikollov 71
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Megapllan 2001


 • Adresa: bul.Gjevgjeli 7
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈10812 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mehanizacija-Uzunovi


 • Adresa: Blagoja Stefkovski 41
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Moskov-MS


 • Adresa: f.Kuklish 1-a
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈10795 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mzk Metalna Andonov


 • Adresa: Goce Dellçev 42
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈10742 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pinar-S


 • Adresa: Boca Ivanova p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10681 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pope plus - Pope trans


 • Adresa: Vardarski rid p.n.
 • Vendi: Gjevgjeli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shandull/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Silabo


 • Adresa: f.Dobrejcë 291
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈10790 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Termoplast


 • Adresa: rr.564 21
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈10737 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

За Азески 100 годишнината од Комората претставува мост на две генерации, мост каде завршува ерата на една поискусна генерација и започнува ерата на новата ...
сите 12 | | | веќе видена

Европската енергетска криза ги остежнува активностите од зеленото сценарио, и во Европа и кај нас, изјави генералниот директор на АД ЕСМ, Васко Ковачевски, на ...
сите 48 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj