Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Veles
 • Berovë
 • Tetovë
 • Pehçevë
 • Prilep
 • Kërçovë
 • Strumicë
 • Kavadar
 • Manastir
 • Gjevgjeli
 • Kumanovë
 • Dellçevë
 • Vinicë
 • Strugë
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Dru për ngrohje dhe ashkla
 • Peleta
 • Pyje dhe pylltari
 • Sharra
 • Dru - lëndë druri - prodhim dhe tregti
 • Ndërmarrje Publike
 • Transport Dhe Shërbime Transporti - Firma
 • Depo
 • Ambalazh Prej Druri
 • Parket - Prodhim
 • Dru - Prerje
 • Magazina
 • Mobilje - Materiale Për Përpunim
 • Paleta
 • Furra - Tregëti
 • Ndërtimtari - Materiale
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Dru për ngrohje dhe ashkla

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingPunojmë 6 ditë në javë

Angrovardar


 • Adresa: Andon Shurkov p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7465 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00 • Sh nga 00:00 deri më 00:00

DPTU ANGROVARDAR TODOR DOOEL VELES është firmë për prodhimin e ambalayhit prej druri- paleta, shporta për prodhime bujqësore, kuti transportidhe çdo lloj prodhimi prej druri, sipas kërkesave të blerësve.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1590479802_39.gif?t=true&w=300&h=300

Fis-Kom


 • Adresa: Ilindenska p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mujo-promet/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pyjet e Maqedonisë-Lesnica/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Robi Bran


 • Adresa: rr.101, f.Tudence
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7402 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

7 Brakja Imerovski


 • Adresa: ASNOM (Mosha Pijade) 23
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7465 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro-Drvo Eksport/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Allbin Trans/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alpa Trejding/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alpin Pelet


 • Adresa: Industriale 8
 • Vendi: Dellçevë
 • Distanca: ≈7516 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alpin kom/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ambalazha Kabran


 • Adresa: Industriale p.n.
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amballazha Paralidov


 • Adresa: f.Bosillovë 213
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7548 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Andi Transport/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ardi Co


 • Adresa: f.Veleshtë
 • Vendi: Strugë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Baltak Komerc/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beno Komerc Kompanija Avdic/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Besmir trans/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bi grup 18


 • Adresa: Industriale 40
 • Vendi: Pehçevë
 • Distanca: ≈7538 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biba Malmis


 • Adresa: Petre Geogiev 40-A
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biba Malmis


 • Adresa: Metodija Andonov Зento (Anton Popov) 82-V
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Време зa читање: 2 минути Во денешниот свет, паметните телефони станаа суштински дел од нашите животи. Ги користиме за да комуницираме, да фотографираме, да ...
сите 4 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Граѓаните во континуитет се задолжуваат кај банките, па растот е забележан и во февруари – 0,3 проценти како месечен и 7,2 насто ...
сите 8 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj