Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strugë
 • Manastir
 • Koçanë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kartona
 • Ambalazh - karton
 • Ambalazh për paketim
 • Shtypshkronja
 • Letër dhe galanteri prej letre
 • Qese Prej Letre
 • Paketim Dhe Materiale Për Paketim
 • Materiale Dhe Pajisje Për Zyrë
 • Këpucë - Shitore
 • Shërbime Shtypi
 • Reklama - Materiale
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kartona

Apolo


 • Adresa: rr.134, lagja Potok 3
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bravado/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DS-oska


 • Adresa: Pariska p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Daci 2007Kategoritë:

kartona

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Girma


 • Adresa: f.Kukureçan
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7903 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ideall


 • Adresa: VMRO (Marshall Tito) p.n.
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7922 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ile euro kartonal


 • Adresa: Industriale f.Rabrovo 36
 • Vendi: Vallandovë
 • Distanca: ≈7974 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kartonplast


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 144
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kutija


 • Adresa: Aleksandar Urdarevski 20
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7848 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lakipak


 • Adresa: Arhiepiskop Mihail (Vladimir Nazor) 85
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7894 км

Kategoritë:

kartona

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makspak


 • Adresa: Zona industriale Makedonka 24 lok.10
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7916 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Megapllan 2001


 • Adresa: bul.Gjevgjeli 7
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7979 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Miskom


 • Adresa: Zona industriale p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mispak


 • Adresa: Zona industriale p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Propoint


 • Adresa: rr.1520, Zona Industriale Pintija 12-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7857 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ribbon


 • Adresa: Radushka p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7846 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sandviks


 • Adresa: rr.852 nr.58
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Silard


 • Adresa: rr.1 nr.12
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Новиот деветти пакет антикризни мерки во вредност од 662 милиони евра, што го утврди Владата на Република Северна Македонија, содржи 26 мерки со кои се ...
сите 192 | | | веќе видена

Здравствени работници, полицајци и затворска полиција, сите здружени под капата на Конфедерацијата на синдикалните организации од Владата побараа нови ...
сите 19 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 139 | | | веќе видена

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
сите 43 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj