Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strumicë
 • Manastir
 • Gjevgjeli
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Tregti e brendshme dhe e jashtme (export-import)
 • Perime - prodhim, përpunim dhe tregti
 • Fruta - përpunim, prodhim dhe tregti me shumicë
 • Tregti me shumicë dhe pakicë
 • Konsallting
 • Aditivë (Shtesa) Për Ushqim
 • 200 Më Të Suksesshëm
 • Bujqësi - Produkte Bujqësore - Tregti
 • Distributorë
 • Ushqim - Tregti Me Shumicë
 • Transport Ndërkombëtar
Повеќе филтриПомалку филтри

Tregti e brendshme dhe e jashtme (export-import) по градови

Gjevgjeli Manastir Ohër Prilep Shkup Strugë Strumicë Tetovë Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Tregti e brendshme dhe e jashtme (export-import)

Veliu kompani


 • Adresa: Ilindenska p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10663 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alternativa group


 • Adresa: Skupi 22/27
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BMM Treid


 • Adresa: Anton Popov (Ognjan Prica) 163-3/7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beneluks Kars


 • Adresa: Lisiçe e epërme 260
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Damfil inzhenering


 • Adresa: Nënë Tereza (Vodnjanska) 60 lok.5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Davineks


 • Adresa: Shirok Sokak (Marshall Tito) 154/38
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10769 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Davo


 • Adresa: f.Murtinë
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dia kom


 • Adresa: Blagoja Stefkovski 4/41
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Etra


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 47-a lok.14
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evrokonekt


 • Adresa: Klliment Ohridski 103-d
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈10791 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

F.K.A Beans


 • Adresa: f.Zubovë 53
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Faud Kom


 • Adresa: rr.4, f.Stajkovcë 19
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Frenki


 • Adresa: Goce Dellçev 58
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈10792 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Frut Farmer


 • Adresa: f.Trebenisht
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grand-Eksport


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 194-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10688 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gros prom


 • Adresa: QT Bunjakovec kati 2 lok.11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hunza veda club/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

За Азески 100 годишнината од Комората претставува мост на две генерации, мост каде завршува ерата на една поискусна генерација и започнува ерата на новата ...
сите 12 | | | веќе видена

Европската енергетска криза ги остежнува активностите од зеленото сценарио, и во Европа и кај нас, изјави генералниот директор на АД ЕСМ, Васко Ковачевски, на ...
сите 48 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj