Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Филтер по градови

  • Shkup
  • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

  • Vegla për rrafshim dhe prerje
  • Vegla
  • Vegla për gdhendje
  • Vegla elektrike
  • Turjela dhe pllaka mprehëse
  • Vegla Dore
  • Vida Dhe Bulona - Tregti
  • Elektrikë - Materiale, Pjesë, Instrumente Dhe Pajisje
  • Hekurishte
  • Kositëse Bari
  • Pneumatikë - Vegla Pneumatike
  • Kopshte (Parqe) - Vegla, Pajisje Dhe Makineri
  • Elektrikë
  • Metalurgjia
  • Ujësjellës - Pajisje Dhe Materiale
  • Saldim - Vegla, Makina Dhe Pajisje
  • Metale - Përpunim Dhe Gdhendje
  • Biçikleta - Pjesë Rezervë Dhe Riparime
  • Ngjyra Dhe Llaqe - Tregti
  • Bujqësi - Makina Dhe Makineri Bujqësore - Tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Vegla për rrafshim dhe prerje по градови

Koçanë Manastir Shkup Strumicë Tetovë Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Vegla për rrafshim dhe prerje

Bauhaus profi


  • Adresa: Ilindeni 215/1
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7393 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AS Nimet


  • Adresa: Vojdan Çernodrinski 7
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arilemetal


  • Adresa: Pero Nakov 110
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7429 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blu siti


  • Adresa: Keramidnica 514/2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7427 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Deviq kom


  • Adresa: Sollunska 1
  • Vendi: Veles
  • Distanca: ≈7466 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Element-FM


  • Adresa: F.Radnjë 24
  • Vendi: Manastir
  • Distanca: ≈7480 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hu Bos


  • Adresa: Dimitar Vllahov 99
  • Vendi: Koçanë
  • Distanca: ≈7496 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Iat allati


  • Adresa: Narodni heroi 23 1/1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mia Stil


  • Adresa: Goce Dellçev 58
  • Vendi: Strumicë
  • Distanca: ≈7543 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mikprom


  • Adresa: Tashko Karaxha 11-A
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7426 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

MikProm është një kompani që merret me tregtinë me shumicë dhe pakicë me: mjetet e rëndë, mjetet e prerjes, veglat e dorës për veglat elektrike, mjetet e dorës.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1519380799_34.png?t=true&w=300&h=300

Nimet


  • Adresa: Magjistralja e Adriatikut 27 (Rruga e Kaçanikut)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7420 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

SBDMK


  • Adresa: Bllagoja Stefkovski 7
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tehnomak Inxhinering


  • Adresa: Rruga industriale p.n.
  • Vendi: Manastir
  • Distanca: ≈7482 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tehnoskop alati


  • Adresa: Boris Trajkovski 28-a, rajoni 40 (Prvomajska)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7430 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Unior Makedonija


  • Adresa: Naroden Front 5 lok.7
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kompania Unior Zrece-Slloveni është themeluar në vitin1919 dhe në treg është një prej kompanive me traditë më të gjatë në prodhimin e mjeteve punimit të dorës me material të cilësisë së lartë, dizajn investues duke mundësuar një qasje të mirë dhe pamje të këndshme të pajisjeve UNIOR

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1523965823_64.png?t=true&w=300&h=300
Mapa

Индонезискиот остров Бали ќе ангажира 4.400 инфлуенсери за да го оживее туризмот погоден од пандемијата на вирусот корона.Инфлуенсерите ќе уживаат во ...
сите 32 | | | веќе видена

Аналитичарите на угледната банка „Голдман Сакс“ ја прогласија руската рубља за еден од трите најповолни избори за валути на пазарите во развој кога паниката ...
сите 3 | | | веќе видена

Четвртиот пакет мерки за поддршка на економијата ќе биде објавен денеска, а дел од мерките ќе бидат даночни олеснувања за одредени сектори. Владата планира од ...
сите 13 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj