Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Stip
 • Koçanë
 • Prilep
 • Tetovë
 • Ohër
 • Veles
 • Gjevgjeli
 • Probistip
 • Dellçevë
 • Strumicë
 • Vinicë
 • Manastir
 • Strugë
 • Kumanovë
 • Radovis
 • Vallandovë
 • Shën Nikollë
 • Mavrovë
 • Berovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Tekstil dhe prodhime tekstili - prodhim
 • Konfekcione
 • Tekstil dhe prodhime tekstili - tregti me shumicë
 • Trikotazhë
 • Çarçafë dhe mbulesa
 • Tekstil Dhe Prodhime Tekstili - Shitore
 • Uniforma Dhe Uniforma Pune
 • Mht-Mkz - Pajisje
 • Butiqe
 • Jastëk - Prodhim Dhe Tregti
 • Butiqe Për Femra
 • Butiqe Për Meshkuj
 • Veshje Të Brendshme - Prodhim Dhe Tregti
 • Frotir - Prodhim Dhe Tregëti
 • Shtypje (Shkrim) Në Bluza Dhe Tekstil
 • 200 Më Të Suksesshëm
 • Butiqe Për Fëmijë Dhe Bebe
 • Mbulesa Për Mobilje
 • Veshje Mbrojtëse
 • Kopsa Dhe Produkte Tjera Ndihmëse
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Tekstil dhe prodhime tekstili - prodhim

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Antigona


 • Adresa: f.Bërvenicë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7396 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1635499231_21.jpg?t=true&w=300&h=300

Fandi Konfekcija


 • Adresa: Goce Delçev (Boris Kidriç) p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hana Tekstil


 • Adresa: Radovan Coniq 70
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7392 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

IRM Teks


 • Adresa: f.Milletino p.n.
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Imperial ntt


 • Adresa: Marshal Tito, f.Bërvenicë 195-a
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7397 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lijoteks grup


 • Adresa: rr.101, f.Vratnicë p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mareli grup


 • Adresa: Marshal Tito p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mir-Jos


 • Adresa: 29 Nëntori 8
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Misioni


 • Adresa: Andreja Stojanoviq 5
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nipromteks/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stena-MV/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Student


 • Adresa: Rruga e Shkupit 8
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tekstil Rafa


 • Adresa: JNA 13
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Çiçe trade/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

4 Seasons Dam


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 46
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AMT


 • Adresa: Marko Cepenkov 3
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈7474 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Acevska Stojanovska Dizajn


 • Adresa: Branko Zarevski lok.10
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aktuel


 • Adresa: rr.18, f.Inxhikovë 20-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7430 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Albatros


 • Adresa: Zhelezniçka 21
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7491 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30 • Sh nga 09:30 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 75 | | | веќе видена

Денеска е предвидено да се одржи долгонајавуваното преполовување (halving) на биткоин. Споменатото преполовување е запишано во кодот на криптовалутата. Во ...
сите 43 | | | веќе видена

Ланската добивка е послаба од онаа во претходната година. Но дивиденда за акционерите сепак ќе има. Иако таа не е екстремно голема и изнесува вкупно нецели 50 ...
сите 23 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Комерцијална банка е прогласена за Најпосакуван работодавач во 2023 година во категоријата Банкарство и финансии од страна на ...
сите 34 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj