Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Prilep
 • Manastir
 • Kumanovë
 • Strumicë
 • Strugë
 • Gostivar
 • Resnjë
 • Koçanë
 • Stip
 • Kavadar
 • Dibër
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kafe - tregëti
 • Kafematë - aparate për kafe
 • Distributorë
 • Pije - energjike
 • Kafe-bare dhe kafe-klube
 • Çaj - Prodhim Dhe Tregti
 • Kafe - Përpunim Dhe Bluarje
 • Duhan - Tregti
 • Produkte Konditore
 • Cigare - Prodhim Dhe Tregti
 • Pije Alkoolike - Tregti
 • Çokollatë - Prodhim Dhe Tregti
 • Përfaqësi Të Firmave Të Huaja
 • Akullore - Prodhim Dhe Tregti
 • Kafe Për Marr Me Vete
 • Brumë - Prodhim Dhe Tregti
 • Shitore Për Bombone
 • 200 Më Të Suksesshëm
 • Kozmetikë
 • Makina Për Përpunim Të Kafes
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kafe - tregëti

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Frigoterm


 • Adresa: Aleksandar Urdarevski 5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 07:30 deri më 15:00

Застапник на Hausbrandt кафе, како и за Faem и La Cimbali kafemati

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1694433024_83.jpg?t=true&w=300&h=300

Brazil Rio/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DF Kom


 • Adresa: Ilindenska 187
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10662 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro Tabak/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eurokafe


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovci p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10662 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Galla Caffe/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lio kafe


 • Adresa: rr.101, f.Leshkë p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10661 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Minas


 • Adresa: Çarshia e epërme 46
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10661 км

Kategoritë:

kafe - tregëti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mulliri Vjeter


 • Adresa: Ilindenska 1-A-2/2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10662 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 00:00 • D nga 10:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nelina kafe


 • Adresa: rr.101, f.Prshevce p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10661 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Re-ad-kom


 • Adresa: Bllagoja Toska 44
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10662 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rozario/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sai cafe


 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

kafe - tregëti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

7 grama Espreso Studio


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 64-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 00:00 • Sh nga 08:30 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

7 grama Espreso Studio


 • Adresa: Vasil Gjorgov 33-A/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 00:00 • D nga 11:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

7 grama Espreso Studio


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 11 lok.27
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 00:00 • D nga 11:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

A&E Group/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agon Plus


 • Adresa: Momin Potok p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10681 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ajduçka Çeshma


 • Adresa: QT Global ndлrtesa
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈10791 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh nga 08:00 deri më 18:00

Kategoritë:

kafe - tregëti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amigo


 • Adresa: Prilepski Braniteli (Marksova) 134
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈10749 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aroma


 • Adresa: Marshal Tito p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈10724 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 19:00 • Sh nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Стопанската комора бара преиспитување на мерката за замрзнување на цените на пијалоците. Здружението за земјоделство и прехрабмена индустија при Стопанската ...
сите 236 | | | веќе видена

Заменик-претседателот на Владата задолжен за економски прашања Фатмир Битиќи во денешното обраќање на свеченоста по повод прославата на 75-годишнината на „Раде ...
сите 66 | | | веќе видена

Ирската авиокомпанија со попуст Рајанер најави дека значително ќе го намали бројот на летови оваа есен поради доцнење на нарачаните авиони Боинг, пренесува ...
сите 33 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj