Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Koçanë
 • Strumicë
 • Manastir
 • Ohër
 • Strugë
 • Stip
 • Kumanovë
 • Gjevgjeli
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Tregti me shumicë dhe pakicë
 • Magazina për ushqim dhe për produkte të konsumit të gjerë
 • Tregti me produkte të konsumit të gjërë
 • Magazina
 • Ushqim - tregti me shumicë
 • Kozmetikë
 • Tregti E Brendshme Dhe E Jashtme (Export-Import)
 • Distributorë
 • Plastikë - Produkte Plastike
 • Kimi Dhe Produkte Kimike
 • Transport Dhe Shërbime Transporti - Firma
 • Ndërtimtari - Materiale
 • Elektrikë
 • Erëza - Tregti
 • Hekurishte
 • Diskonte
 • Qumështore
 • Bujqësi - Produkte Bujqësore - Tregti
 • Qumësht Dhe Produkte Qumështi
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Tregti me shumicë dhe pakicë

I grup trejding


 • Adresa: Marshall Tito 56/2-4
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Adria Fish


 • Adresa: Sreqko Puzhallka 23
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Adrijus


 • Adresa: Zona Industriale Saraj
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7417 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

B.K.Market


 • Adresa: Shën Kliment Ohridski p.n., Pellagonka 2 lam.2/1
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bami Prokom


 • Adresa: Rr.398 nr.51
 • Vendi: Shkup
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Baneks Kompani/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beci-kom


 • Adresa: F.Svillarë e poshtme
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7413 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Betkom


 • Adresa: Bul.Revolucioni i Tetorit 47
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bio energo centar/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biosistemi mk


 • Adresa: Nënë Tereza 20-1/7 (Vodnjanska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boboesa


 • Adresa: Dragisha Mishoviq 4-1/15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bomas


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bototi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bube Komerc


 • Adresa: Ordan Popjordanov p.n.
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Buzalkovski group/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Centroprom


 • Adresa: Stiv Naumov baraka 5 (Leningradska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dango


 • Adresa: Rr.500 p.n., f.Marino
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Darda 92


 • Adresa: Bansko 236
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7553 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Diem Grup


 • Adresa: Filip II Makedonski 37
 • Vendi: Manastir
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 21:00 • Sh - D nga 08:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Do 99 den


 • Adresa: Edvard Kardel 135, f.Misleshevë
 • Vendi: Strugë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Македонски Телеком ги зголеми приходите од продажбата во првото полугодие годинава за 4,1 отсто во споредба со истиот период од претходната година и изнесуваат ...
сите 75 | | | веќе видена

Народната банка ја укина одлуката за привремено ограничување на распределбата и исплатата на дивиденда на акционерите на банките. Одлуката е укината денеска на ...
сите 24 | | | веќе видена

Време зa читање: < 1 минутa Европската унија го казни технолошкиот гигант Амазон со 886,6 милиони долари (746 милиони евра) за обработка на лични податоци, што ...
сите 10 | | | веќе видена

Какви блиски релации во Еуростандард банка му помогнале на Горан Србљак од фирмата Горекс да остане должен 1,9 милиони евра без да плати ниту една рата, ...
сите 21 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj