Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Ohrid
 • Struga
 • Bitola
 • Tetovo
 • Mavrovo
 • Strumica
 • Gevgelija
 • Star Dojran
 • Resen
 • Prilep
 • Veles
 • Gostivar
 • Kumanovo
 • Stip
 • Kocani
 • Kavadarci
 • Kicevo
 • Vinica
 • Debar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Hotels
 • Дома си е дома - туристички аранжмани
 • Restaurants a - z
 • Restaurants - wedding receptions & ceremonies (ballrooms & banquet facilities)
 • Conference facilities & services
 • Apartments & Rooms - Hire (Rental)
 • Vacation Resorts
 • Beauty & Health Spas
 • Camping Sites (Campgrounds & Rv Parks)
 • National Restaurants
 • Swimming Pools
 • Casinos
 • Pizzerias - Restaurants
 • Petrol Filling Stations (Gas Stations)
 • Bed & Breakfast
 • Cafes
 • Beaches
 • Catering
 • Motels
 • Conference & Convention Services
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Summer resorts


Vila Dionis


 • Address : nas.Lagadin
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7443 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Grand


 • Address : Voden 1
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7483 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 00:00 • Sun from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Kiko


 • Address : 1-vi Maj 24
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Konzuli


 • Address : Tomaki Dimitrievski 37-a
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Mal Sveti Kliment


 • Address : Metodija Patcev 10
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Mihaela


 • Address : Zan Zores 202
 • Place: Skopje

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Nina


 • Address : Orce Nikolov 86
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Park


 • Address : Blagoj Jankov-Muceto 5
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7542 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 00:00 • Sat from 07:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila SiliaCategories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Sv.Sofija/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Tabana


 • Address : Car Samoil 11
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 09:00 to 00:00 • Fri - Sat from 10:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Varos


 • Address : Boro Sain 15-a
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila domarijaCategories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Villa De Lago


 • Address : Car Samoil 16
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Villa Prince


 • Address : s.Aldince, Studenicani
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7438 км

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Villa Vodno


 • Address : Perisa Savelik 8
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Villa od Alula


 • Address : s.Vevcani
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7416 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 06:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Villa palace


 • Address : Marsal Tito b.b.
 • Place: Struga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vip Hotel/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Индонезискиот остров Бали ќе ангажира 4.400 инфлуенсери за да го оживее туризмот погоден од пандемијата на вирусот корона.Инфлуенсерите ќе уживаат во ...
сите 32 | | | веќе видена

Аналитичарите на угледната банка „Голдман Сакс“ ја прогласија руската рубља за еден од трите најповолни избори за валути на пазарите во развој кога паниката ...
сите 3 | | | веќе видена

Од близу 40 илјади новорегистрирани невработени лица во периодот од февруари заклучно со август годинава, 12.580 граѓани се останати без работа поради ковид ...
сите 10 | | | веќе видена

Четвртиот пакет мерки за поддршка на економијата ќе биде објавен денеска, а дел од мерките ќе бидат даночни олеснувања за одредени сектори. Владата планира од ...
сите 13 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel