Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Struga
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Hotels
 • Дома си е дома - туристички аранжмани
 • Restaurants a - z
 • Camping sites (campgrounds & rv parks)
 • Vacation resorts
 • Apartments & Rooms - Hire (Rental)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Summer resorts in Struga

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Apolonia


 • Address : Turisticka b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7854 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 00:00

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arti


 • Address : Kej 8-mi Noemvri b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

As


 • Address : Ezerski Lozja b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7856 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beograd


 • Address : Marsal Tito b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biser/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Camping Rino (Kamping Rino)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Camping Scout


 • Address : Vlado Malevski 77
 • Place: Struga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Diplomat/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro Hotel-Eurotel


 • Address : Ezerski Lozja b.b.
 • Place: Struga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ExclusiveCategories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Galeb


 • Address : Vlado Maleski 40
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hotel Drim


 • Address : Kej Boris Kidric 51
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7854 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Imperial


 • Address : Partizanska 15
 • Place: Struga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Maiva


 • Address : Marsal Tito b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Majski cvet


 • Address : Vlado Maleski-Tale 24
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makpetrol/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Miraz


 • Address : Partizanska b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7855 км

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Montenegro


 • Address : Dimce Kovaceski 20
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) отпочна со постапки за одземање на лиценци на двајца снабдувачи на електрична енергија. Од таму ...
сите 64 | | | веќе видена

Адора инженеринг по пат на јавна лицитација, за 9,3 милиони евра, ги купи Топланите Исток и Запад и најголемиот дел од останатиот имот на Топлификација АД, ...
сите 16 | | | веќе видена

Турската високотехнолошката компанија „Текнопанел“ ќе инвестира 16 милиони евра во изградба на нов производствен капацитет во ТИРЗ 1 Скопје. Инвестицијата беше ...
сите 22 | | | веќе видена

Вредноста на биткоинот скокна за 4,1 проценти во последните 24 и сега се тргува по цена од 43.974 долари. Меѓутоа, за една недела, оваа криптовалута загуби 8,8 ...
сите 26 | | | веќе видена

Западен Балкан губи милијарди евра секоја година поради миграцијата на младите, покажува истражувањето на Вестминстер фондацијата за демократија и Институтот ...
сите 18 | | | веќе видена

Стопанската комора на северо-западна Македонија (СКСЗМ) го оствари првиот состанок во рамки на традиционалните состаноци во пресрет на локалните избори, каде ...
сите 28 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel