Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Gevgelija
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Hotels
 • Casinos
 • Restaurants a - z
 • Дома си е дома - туристички аранжмани
 • Conference facilities & services
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Summer resorts in Gevgelija

Apollonia Hotel & Casino


 • Address : Gevgeliski Partizanski Odredi 1
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7553 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Asikot


 • Address : Gevgeliski Partizanski Odredi 2
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7553 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bozur


 • Address : Marsal Tito b.b. s.Negorci
 • Place: Gevgelija

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Flamingo Hotel Casino (Flamingo Hotel Kazino)


 • Address : Granicen premin Bogorodica
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7556 км

Categories:

casinos, hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hotel sky


 • Address : Granicen premin Bogorodica 8-b
 • Place: Gevgelija

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

JasenCategories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kala


 • Address : s.Negorci
 • Place: Gevgelija

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NAR


 • Address : Mrzenski pat 17
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7551 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Paint it Black


 • Address : Deko Kovacev 3
 • Place: Gevgelija

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Premium inn


 • Address : bul.Gevgelija b.b.
 • Place: Gevgelija

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ramada plaza Hotel & Princess Casino


 • Address : Granicen premin Bogorodica
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Премиерот Зоран Заев своето задоволство од растот на инвестиции во земјава го изрази преку објава на Фејсбук во која наведува дека Северна Македонија се ...
сите 39 | | | веќе видена

Народната банка ги потсетува младите истражувачи дека е распишан Конкурсот за Годишната награда за 2022 година за најдобар труд од областа на макроекономијата ...
сите 10 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Одборот на Управата за финансиски супервизија (УФС) одлучи да го одбие краткорочниот план за финансирање и планот за наплата, а со ...
| | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel