Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Gostivar
 • Tetovo
 • Strumica
 • Bitola
 • Kumanovo
 • Prilep
 • Stip
 • Kicevo
 • Veles
 • Struga
 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restaurants - wedding receptions & ceremonies (ballrooms & banquet facilities)
 • Restaurants a - z
 • Hotels
 • National restaurants
 • Catering
 • Conference Facilities & Services
 • Pizzerias - Restaurants
 • Swimming Pools
 • Motels
 • Cafes
 • Conference & Convention Services
 • Event Management
 • Beauty & Health Spas
 • Tiles - Dealers
 • Petrol Filling Stations (Gas Stations)
 • Wedding Organizers & Planners
 • Bathroom Fixtures & Accessories Retail
 • Gourmet Restaurants
 • Bathroom - Equipment, Fixtures & Accessories
 • Italian Restaurants
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restaurants - wedding receptions & ceremonies (ballrooms & banquet facilities)


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditionedCards accepted

Dalma


 • Address : Petar Pop Arsov 22
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 10:00 to 15:00

"Be a guest at your own party“- Dalma Food and Catering Service

ParkingInternet accessWi-Fi Zone7 days a weekAirconditioned

Fa Fa


 • Address : ul.1 br.211, s.Kondovo
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7841 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 00:00

The Fa-Fa restaurant has venues with a capacity of 350 and 500 seats and a summer terrace which is also used for daily lunches.

ParkingInternet accessWi-Fi Zone7 days a weekAirconditioned

Fa Fa


 • Address : Resenska 1
 • Place: Skopje

The Fa-Fa restaurant has venues with a capacity of 350 and 500 seats and a summer terrace which is also used for daily lunches.

ParkingInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

Villa InaIf you have always imagined your wedding or outdoor celebration, Villa Inna is what you are looking for!

ParkingCards acceptedSmoking areaLive music / DJ

Vezilka


 • Address : Boris Trajkovski 174-a (Prvomajska)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7856 км

Vezilka is a new modern restaurant for weddings, business events and celebrations. Vezilka offers you also a personal catering service, tasty food prepared professionally, decorated and served for unique gourmet experience.

ParkingInternet accessWi-Fi Zone7 days a weekAirconditionedCards acceptedSmoking areaLive music / DJ

Restaurant DaliaРЕСТОРАН ДАЛИА Е КОМПАНИЈА СПЕЦИЈАЛИЗИРАНА ЗА ОРГАНИЗИРАНИ ПРОСЛАВИ И ИНДУСТРИСКИ КЕТЕРИНГ ,КОЈА УСПЕШНО РАБОТИ ОД 1990 ГОД. Нашето 30 годишно искуство во угостителството, максималната посветеност и желбата за задоволни клиенти се клучот за нашиот успех во работењето.

Parking7 days a weekAirconditioned

Albis


 • Address : s.Dolna Banjica
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7830 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 09:00 to 21:00 • Fri - Sun from 08:00 to 21:00

Let you celebration be unique, specially interesting and unforgettable

ParkingInternet accessWi-Fi ZoneAirconditionedCards acceptedSmoking areaLive music / DJ

Denicija


 • Address : Boris Trajkovski 174-a (Prvomajska)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7856 км
 • Working Hours: Mon - Tue , Wed , Fri - Sun from 00:00 to 00:00

Denizia is the smaller sister of Vesilka, designed and run by the same team that successfully positioned Vezilka among the best wedding restaurants in Macedonia.


Arena


 • Address : Braka Miladinovci b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7821 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

Contrast


 • Address : s.Slatino
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7821 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 00:00

Nobel Palace


 • Address : Industrial zone Saracino
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7825 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 17:00

Нов салон за свадби во град. Луксуз во секој детал.

Saja


 • Address : ul.175 br.21
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7821 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 00:00

Alavantija


 • Address : selo Debarca
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 12:00 to 22:00 • Sat from 11:00 to 22:00

Map

Цената на златото денес порасна бидејќи коронавирусот, чие ширење надвор од Кина се забрза, предизвика страв меѓу инвеститорите па побараа засолниште за својот ...
сите 23 | | | веќе видена

РКЕ денеска ќе излезе со нови цени. Регулаторната комисија за енергетика денеска треба да ги соопшти новите цени на горивата кои ќе важат од полноќ. Со ...
сите 49 | | | веќе видена

Една од најстарите македонски фирми, „Центро Унион“, синоќа во хотел Мериот во Скопје, прослави 30 години постоење. Центро Унион е приказна за македонски ...
сите 4 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel