Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restaurants - bistros
 • Restaurants a - z
 • Lounge bars
 • Health & diiet food retail
 • Hotels
 • Restaurants - Pubs
 • Pizzerias - Restaurants
 • Cafes
 • Restaurants - Turkish
 • Taverns
Повеќе филтриПомалку филтри

Restaurants - bistros по градови

Bitola Gostivar Kumanovo Skopje Stip Struga Tetovo Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restaurants - bistros

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Fit factory


 • Address : Dimo Gavrovski Kara 90
 • Place: Tetovo
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balkan-Sajkal


 • Address : Janko Paligora 18
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7907 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Barbakan Food


 • Address : bul.8-mi Septemvri 8
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bela Kuka


 • Address : Dimitar Ilievski Murato (Boris Kidrich) 20
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bistro Bodega


 • Address : Blagoj Gjorev 99
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7893 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 09:00 to 00:00 • Fri - Sat from 09:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bistro Maestro


 • Address : Kej Dimitar Vlahov 4-2/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bistro Opera pub


 • Address : bul.Goce Delchev 4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bistro Skopje


 • Address : Makedonija 41
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bistro food & drinks


 • Address : Kemal Sejfula 2-б
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bistro zdravo zivo-gluten free food


 • Address : Naum Naumovski Borche 63
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 12:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bruklinski


 • Address : Orce Nikolov 75
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 00:00 • Sat from 09:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dime Vokri


 • Address : Vasko Karangeleski 41-4/61
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7907 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 11:00 to 00:00 • Sun from 11:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

El sadaj


 • Address : Blagoj Gjorev 99
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7893 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Epicentrum


 • Address : 8-mi Septemvri (Marshal Tito) 57
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7894 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Equestrian


 • Address : Kej 13-ti Noemvri б.б.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fames bistro


 • Address : Lazar Pop Trajkov 22-а
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gramofon produkcija


 • Address : Kolonija Idrizovo б.б.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7863 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Granche


 • Address : Sv.Kiril i Metodij (M.H.Jasmin) 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grill bar family


 • Address : ul.100 б.б.
 • Place: Kumanovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

London bistro/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Инфлацијата не запира, а од Владата се уште нема „абер“ дали ќе им ново замрзнување на цените на основните производи. Уште три дена цените на основните ...
сите 30 | | | веќе видена

Комуникацијата на централните банки е важна не само поради транспарентноста и одговорноста, туку и за задржување на кредибилитетoт, од кој зависи успешното ...
сите 19 | | | веќе видена

Претседателот на Стопанската комора на Северна Македонија, Бранко Азески, денеска ќе ја прими претседателката на Република Српска, Жељка Цвијановиќ, а на ...
сите 45 | | | веќе видена

Акционерите на Gastrade SA ја донесоа конечната инвестициска одлука (FID) за изградба на Самостоен систем за природен гас (INGS) во Александрополис. FID е ...
сите 6 | | | веќе видена

Многу брзо, а најверојатно уште од почетокот на следниот месец, се очекува зголемување на цените на цигарите на домашниот пазар, иако никој од производителите ...
сите 50 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel