Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Ohrid
 • Struga
 • Bitola
 • Gostivar
 • Prilep
 • Stip
 • Kicevo
 • Kumanovo
 • Strumica
 • Kocani
 • Veles
 • Kavadarci
 • Gevgelija
 • Vinica
 • Berovo
 • Resen
 • Probistip
 • Debar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restaurants a - z
 • Hotels
 • Pizzerias - restaurants
 • Restaurants - wedding receptions & ceremonies (ballrooms & banquet facilities)
 • National restaurants
 • Taverns
 • Cafes
 • Fish & Grill - Restaurants
 • Catering
 • Motels
 • Lounge Bars
 • Steak, Grill & Barbecue Restaurants
 • Conference Facilities & Services
 • Apartments & Rooms - Hire (Rental)
 • Kebab Grill Traditional Restaurants
 • Petrol Filling Stations (Gas Stations)
 • Swimming Pools
 • Beauty & Health Spas
 • Italian Restaurants
 • Gourmet Restaurants
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Restaurants a - z


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Parking6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

Dubrovnik


 • Address : Jane Sandanski 116
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 12:00 to 23:00

Онаму каде храната се среќава со елеганцијата.

ParkingPublic transportInternet accessWi-Fi Zone7 days a weekAirconditionedChildren welcomeSmoking area

Get caffe (Get kafe)


 • Address : Hristo Tatarcev 69 (Sava Kovacevic)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 00:00 • Sat from 08:00 to 01:00

Get Cafe & Lounge bar is the perfect place to find quality food, prepared with fresh ingredients from masters with many years of experience.

ParkingInternet accessWi-Fi Zone7 days a weekAirconditioned

Gostilnica DM


 • Address : Orce Nikolov 136
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 23:30 • Sat from 12:00 to 23:30 • Sun from 12:00 to 18:00

Гостилницата "ДМ" на своите гости им нуди одлична и вкусна храна, комбинирана со брза и љубезна услуга веќе десетина години наназад. И, низ тие години, од скромно место за оброк прерасна во една од најпознатите скопски гостилници за дружење.

ParkingInternet accessWi-Fi ZoneAirconditionedSmoking area

Kalabria


 • Address : Jadranska Magistrala 131
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7847 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

Restaurant Calabria is a renowned restaurant, located on the “Jadranska Magistrala”. With its many years of work, we have proven to be a quality company that is lasting.

Atva


 • Address : bul.Osloboduvanje 16
 • Place: Kicevo
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 00:00 • Sun from 10:00 to 00:00

Atva Kitchen Bar


 • Address : Magistralen pat Kicevo-Ohrid
 • Place: Kicevo

Опремен во ултра модерен стил, следејќи ги најновите трендови во ентериерното уредување. Главна цел е комбинација на прекрасна природа, надополнета во современ уникатен простор за максимално уживање на посетителите.

Gryka


 • Address : s.Leshok
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 00:00

Ресторан Грика, сместен помеѓу прекрасна пророда, има огромен број на специјалитети.

ParkingInternet accessWi-Fi Zone7 days a weekAirconditionedCards acceptedLive music / DJ

Cardak


 • Address : Gjorgji Peskov 6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 10:00 to 00:00 • Fri - Sun from 10:00 to 01:00

Македонската кујна и македонската традиција сплотени во една приказна, приказна која започнува далечната 1963 во националниот ресторан Чардак на Скопска Црна Гора сега прераскажана во срцето на Дебар Маало во центарот на боемскиот дух на Скопје.

Parking6 days a week

Nobel Palace


 • Address : Industrial zone Saracino
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7825 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 17:00

Нов салон за свадби во град. Луксуз во секој детал.

ParkingPublic transportInternet accessWi-Fi Zone7 days a weekAirconditionedChildren welcomeSmoking area

Get caffe (Get kafe)


 • Address : 23-ti Oktomvri 1-a lok.6 (Vladimir Komarov)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

The best food and coffee in the city!

ParkingInternet access7 days a weekAirconditionedChildren welcome

Bakal


 • Address : Marsal Tito b.b., s.Brvenica
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7823 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 11:00 to 00:00

5 km from Tetovo or just 15 minutes from Skopje in Tetovo. Brvenica is located unique and authentic restaurant complex Bakal.

ParkingWi-Fi Zone7 days a weekAirconditioned

Delfina


 • Address : s.Siricino
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7827 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 10:00 to 00:00 • Fri - Sat from 10:00 to 01:00

ParkingWi-Fi Zone7 days a week

Sharri


 • Address : Lisec
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7816 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 11:00 to 23:00

A beautiful fish restaurant on the slopes of Shar Planina.

Parking7 days a weekAirconditionedCards acceptedSmoking areaLive music / DJ

Furna


 • Address : M.T.Gologanov b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

FURNA , TAVERN FOR URBAN PEOPLE!

ParkingWi-Fi Zone7 days a weekAirconditionedChildren welcome

Fish House Delfin


 • Address : s.Cegrane
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7830 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 00:00

Нашата кујна е една од точките во кои се гордееме. Готвењето само по себе е наука, но останува на шефовите да го претворат во уметност што нашите мајстори ја правеа со години во најпознатите ресторани во нашата земја.

ParkingWi-Fi Zone7 days a weekAirconditionedCards acceptedSmoking area

Dve kapki


 • Address : Helsinki 58/a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

ParkingInternet accessWi-Fi Zone7 days a weekAirconditionedSmoking area

Gostilnica kaj Zlate prolet


 • Address : Prolet 28
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 08:00 to 00:00 • Fri from 08:00 to 01:00 • Sat from 10:00 to 01:00 • Sun from 10:00 to 00:00

Enjoy the cozy and warm ambience of "Gostilna Kaj Zlate Spring", a place with a long tradition and great popularity among the consumers of good food!


3 Fenera


 • Address : JNA 8
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 23:00

3 Fenera mini


 • Address : ul.107 b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 23:00

3 fenera


 • Address : Dervis Cara 8
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 00:00 • Sun from 08:00 to 00:00

ARM


 • Address : Boris Kidric b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 23:00

Agro Polog


 • Address : s.Zelino
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7828 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Aljbi AAB


 • Address : Dimo Gavrovski Kara 2
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 00:00 • Sat - Sun from 10:00 to 18:00

Amodis Rezidens


 • Address : Braka Janik 1, s.Brvenica
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7823 км

Angel


 • Address : Dimo Gavrovski Kara 29
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км

Arbi


 • Address : Ilirija 84
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 00:00

Arena


 • Address : Braka Miladinovci b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7821 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

Aroma-SAroma-SAslani


 • Address : s.Kamenjane
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7821 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00 • Sat - Sun from 10:00 to 15:00

Ata CentarBela Mia


 • Address : Goce Delcev 108
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7819 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 09:00 to 23:00 • Fri - Sat from 09:00 to 00:00

Belojski Biser


 • Address : s.Beloviste
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 11:00 to 21:00

Map

Со повеќе од 20 години искуство како претприемач и инвеститор во Хајтек бизниси со фокус на потрошувачката технологија, Џоди Голдстајн знае повеќе работи за ...
сите 10 | | | веќе видена

Министерот за земјоделство, заедно со директорот на Државниот инспекторат за земјоделство, одржа работен состанок со претставници од Стопанската комора на ...
сите 14 | | | веќе видена

За два месеца платформата Отворени финансии имала 203.605 прегледи од страна на 19 илјади корисници, кои просечно поминувале 7.07 минути, покажуваат податоците ...
сите 67 | | | веќе видена

Цената на паладиумот го надмина златото. Една унца паладиум сега чини повеќе од злато. Во изминатите две недели на светскиот пазар цената на паладиумот се ...
сите 10 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel