Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohrid
 • Struga
 • Dojran
 • Skopje
 • Krusevo
 • Berovo
 • Bitola
 • Gevgelija
 • Mavrovo
 • Resen
 • Veles
 • Prilep
 • Kavadarci
 • Tetovo
 • Stip
 • Kumanovo
 • Strumica
 • Pehcevo
 • Negotino
 • Kocani
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Apartments & rooms - hire (rental)
 • Restaurants a - z
 • Hotels
 • Youth hostels
 • Fish & grill - restaurants
 • Cafes
 • Travel Agents
 • Bed & Breakfast
 • Vacation Home Rental - (Weekend Houses, Cabins, Cottages, Villas, Chalets - Hire)
 • National Restaurants
 • Pizzerias - Restaurants
 • Swimming Pools
 • Wineries
 • Airline Ticket Agencies
 • Wine Bars
 • Taverns
 • Motels
 • Camping Sites (Campgrounds & Rv Parks)
 • Wine Producers
 • Boat - Hire (Rental)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Apartments & rooms - hire (rental)


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingInternet access24 hoursAirconditionedCards acceptedChildren welcomeSwimming pool

Vila Dionis


 • Address : nas.Lagadin
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7443 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Vila Dionis is located in the elite tourist village Lagadin, 7km from Ohrid.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1530102570_7.png?t=true&w=300&h=300

Casa Leone/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Victorian


 • Address : Popova Sapka
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Jovanovski


 • Address : s.Staro Selo
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Ljuboten/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Villa 98


 • Address : s.Shemshevo
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Villa 99


 • Address : Popova Shapka
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

7even weddings & events


 • Address : 5-ta Partiska konferencija 32-a
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7493 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 10:00 to 00:00 • Fri - Sat from 10:00 to 01:00

Во пријатниот амбиент на Радио Кафе Канал 77 ќе ги почувствувате спокојот и мистичноста на еден поинакаков начин далеку од градската врева во поинаква и убава атмосфера.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1656073836_26.png?t=true&w=300&h=300

APartmani stela rosa/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aco


 • Address : Marko Cepenkov 14
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Adeona


 • Address : Partizanska 1/43,44
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Albina/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleks


 • Address : Marshal Tito b.b.
 • Place: Dojran
 • Distance: ≈7562 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksandar


 • Address : s.Radozhda
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7428 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksandar villa/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksandara Guest House/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alexandra Apartments


 • Address : Dejan Vojvoda 146
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aloha Apartmani/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Altra-sat 2000


 • Address : bul.Makedonski Prosvetiteli b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amazon


 • Address : Marshal Tito 182
 • Place: Dojran
 • Distance: ≈7566 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Најголемата германска банка Дојче банк загуби дури 15 отсто од вредноста по големиот пад на цените на акциите на берзите, што дополнително ја разниша довербата ...
сите 140 | | | веќе видена

Фирмата за трговија со електрична енергија РЕС одбележа една година постоење и за тој период се позиционира како лидер во снабдувањето со електрична енергија ...
сите 19 | | | веќе видена

Промоцијата на Македонија како земја со поволни услови за инвестирање е една од иницијалните начини да се заинтересираат потенцијалните инвеститори за неа. ...
сите 45 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel