Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Ohrid
 • Tetovo
 • Strumica
 • Veles
 • Gevgelija
 • Mavrovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Conference facilities & services
 • Hotels
 • Restaurants a - z
 • Home is home - tourist arrangements
 • Beauty & health spas
 • Restaurants - Wedding Receptions & Ceremonies (Ballrooms & Banquet Facilities)
 • Conference & Convention Services
 • Catering
 • Swimming Pools
 • Event Management
 • Casinos
 • Cultural Centres
 • Wedding Organizers & Planners
 • National Restaurants
 • Cafes
 • Videoconferencing Services
 • Education Centres
 • Entrepenurship - Centres
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Conference facilities & services


Mercure


 • Address : Marshal Tito
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NB Hotel & Spa


 • Address : bul.V.S.Bato 111
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Уживајте во луксузно искуство

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574165318_04.png?t=true&w=300&h=300

University Lounge/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

A1 Arena Sports Centre - Boris Trajkovski (Congress Hall)


 • Address : bul.8-mi Septemvri (Oktomvriska revolucija) b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Best Western Hotel Turist


 • Address : Gjuro Strugar 11
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Center for conferences and studies


 • Address : bul.Goce Delchev 6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon from 08:00 to 16:00 • Tue - Fri from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Central


 • Address : Pionerska 2
 • Place: Vinica
 • Distance: ≈7931 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Conference hall Duna/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Congress Center Aleksandar Makedonski-Univerzalna Sala (Kongresen Centar Aleksandar Makedonski-Universal Hall)


 • Address : bul.Partizanski Odredi b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Duvet


 • Address : Naum Naumovski Borche 40
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ESPComputer training; Language courses; Children computer courses; Business english; Training-development of business skils.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/70da90a61ae5f433d030aa72ac5c097a.jpg?t=true&w=300&h=300

EU Info Centre


 • Address : Sv.Kiril i Metodij (M.H.Jasmin) 52-v
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elsa Hotel/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

По соопштението на ВВ „ Тиквеш “„за предложените откупни цени на грозјето за ова реколта, за локалните медиуми со изјава се јави Трајче Кулев, претседател на ...
сите 21 | | | веќе видена

Претседателот на Сојузот на стопански комори, Трајан Ангелоски на „Марили бизнис форумот“ кој се одржа денес во Охрид истакна дека ситуацијата во која се ...
сите 16 | | | веќе видена

Во однос на граѓани кога ќе можат да инсталираат на своите покриви, јас би кажал кога ќе се олеснат условите и поедностават постапките за инсталирање на ...
сите 41 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel