Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Strumica
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Hotels
 • Restaurants - wedding receptions & ceremonies (ballrooms & banquet facilities)
 • Restaurants a - z
 • Дома си е дома - туристички аранжмани
 • National restaurants
 • Conference Facilities & Services
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Summer resorts in Strumica

Bela voda


 • Address : Kliment Ohridski 4
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7549 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Central


 • Address : Marshal Tito 2
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7542 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Emi


 • Address : Goce Delchev 49
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7542 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Esperanto


 • Address : Josif Josifovski Sveshtarot 2
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7542 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hotel Gligorov


 • Address : Sv.Kliment Ohridski б.б.
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7543 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ilinden


 • Address : Goce Delchev б.б.
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7543 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Saint George (Sent Dzordz)


 • Address : Kliment Ohridski 105
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7544 км

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studio-in


 • Address : Gjorgji Vasilev 97
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7544 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tiveriopol


 • Address : Bratstvo Edinstvo 20
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7542 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Park


 • Address : Blagoj Jankov Mucheto 5
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7542 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 00:00 • Sat from 07:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Цените на бензините падна за еден денар, додека дизелот поскапе за исто толку. Ова е исходот од вчерашната понеделничка одлука на РКЕ за цените на горивата. ...
сите 48 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Комерцијална банка АД Скопје ги известува своите ценети клиенти пензионери дека од вторник, 28.09.2021 година, ќе започне со исплата ...
сите 25 | | | веќе видена

Maкедонија е земја со одлична деловна клима каде компаниите имаат можност за долгорочно планирање и развој на инвестициите, е заклучокот од состанокот на ...
сите 56 | | | веќе видена

Во текот на вчерашниот ден, Здружението на оштетени физички и правни лица „Правда за штедачи” оствари средба со Делагацијата на Европската унија во земјава на ...
сите 5 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути НЛБ Банка оваа година одбележува значаен јубилеј, 10 години „НЛБ Месец на штедење”. Во рамки на НЛБ Месецот на штедење, кој ќе трае ...
сите 13 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel