Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Strumicë
 • Ohër
 • Prilep
 • Koçanë
 • Stip
 • Veles
 • Radovis
 • Strugë
 • Kumanovë
 • Kërçovë
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Qendra edukimi
 • Shkolla për gjuhë të huaja
 • Trajnime
 • Shkolla për kompjutera
 • Konsallting
 • Përkthyesë
 • Shoqata
 • Shkolla Për Matematikë
 • Organizata Joqeveritare
 • Përkthyesë Gjyqsorë
 • Psikologë Dhe Këshilltore Psikologjike
 • Menaxhment Dhe Këshilltarë Biznesi
 • Orë Private (Mësimi)
 • Qendra Për Edukim Dhe Argëtim Të Fëmijëve
 • Konferenca - Organizim
 • Kontabilitet - Agjenci Dhe Shërbime
 • Qendra Kulturore
 • Programim
 • Kompjutera - Softuer Kompjuterik - Zhvillim
 • Përkthyesë Simultanë Dhe Konsekutivë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Qendra edukimi

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Plusce - Qendra e Edukimit MatematikНие сме детски едукативен центар за математика. Учиме, откриваме, сонуваме и се забавуваме.

Kategoritë:

qendra edukimi

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1677570797_14.png?t=true&w=300&h=300

Eurolingva


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 15-a-2/12
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d7f4121814ee145db8c53ad570d01c53.jpg?t=true&w=300&h=300

Glec/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hellen Doron-Tetovë


 • Adresa: Jane Sandanski 58
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Academy LeaKategoritë:

qendra edukimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Adams edukacija


 • Adresa: 4 Korriku lam.A
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00 • Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Akademia për protokoll


 • Adresa: Zlatko Shnajder 6-A/26
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Akademika


 • Adresa: Viktimat e fashizmit 14
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7969 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Akt


 • Adresa: Dimo Haxhi Dimov 107/14
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleanca franceze


 • Adresa: Pece Matiçevski (Leninova) 39
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa MatematikaKategoritë:

qendra edukimi, shoqata

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Algorithmics


 • Adresa: Trifun Haxhi Janev 1/20
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alles klar


 • Adresa: Chedomir Kantardziev 18/3-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Astarta


 • Adresa: Zagrebska 28 lam.3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 17:00 deri më 22:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balltazar


 • Adresa: Revolucioni Popullor 56/1
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7862 км

Kategoritë:

qendra edukimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Big Ben


 • Adresa: Kliment Ohridski, Pelagonka 2 p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Big Ben/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biondina/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bisi bi Montesori


 • Adresa: Dimitar Vllahov 29
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7903 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

qendra edukimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biznis & konsalting internacional


 • Adresa: Bagdadska 36-b/3-18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brainobrain Internacional


 • Adresa: Divizioni i 50-të 26-3/6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Kategoritë:

qendra edukimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bright KidsKategoritë:

qendra edukimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Дел од хигиенските производи од 1 април ќе бидат со замрзнати и пониски цени за 13 отсто во однос на износот што го имале во трговијата на мало на 20 март ...
сите 214 | | | веќе видена

Нашата компанија интензивно вложува во промовирање на родовата еднаквост во и надвор од компанијата во тек на изминатава деценија. Со овој предизвик сакаме да ...
сите 4 | | | веќе видена

Утре во малата сала на Филхармонијата на РСМ, со почеток во 11.30 часот ќе се одржиконференцијата „Чувари на мудроста“ на која што искусни и почитувани ...
сите 7 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj