Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Gostivar
 • Manastir
 • Prilep
 • Stip
 • Kërçovë
 • Strumicë
 • Mavrovë
 • Strugë
 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Hidraulikë - firma
 • Ngrohje qëndrore - firma
 • Ujësjellës dhe kanalizim - projektim dhe realizim
 • Ngrohje - aparate dhe pajisje
 • Ujësjellës - pajisje dhe materiale
 • Elektrikë
 • Ngrohje Solare
 • Pastrim Dhe Larje - Servise Dhe Shërbime - Firma
 • Objekte Banimi Dhe Afariste - Menaxhim Dhe Mirëmbajtje
 • Ngrohje - Inxhiniering Dhe Realizim
 • Sanitari
 • Moleraj - Shërbime
 • Klimatizim - Shërbime Dhe Riparime
 • Naftë - Ngrohje Me Naftë
 • Elektrikë - Instalacione Elektrike
 • Bravëpunues - Firma
 • Ndërtimtari - Punë Përfundimtare
 • Kaldaja Për Ngrohje Qëndrore
 • Sisteme Solare Dhe Kolektorë
 • Elektro Servise
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Hidraulikë - firma

Kamberi


 • Adresa: f.Malla Reçica
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

Nasa-Term


 • Adresa: Ilindeni 123
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 18:30 • D nga 10:00 deri më 15:00

Nasa-Term merret me importimin dhe furnizimin e pajisjeve, stabilimenteve si dhe pompave për kompletimin e sistemit të nxemjes qëndrore, të ujësjellësit dhe ujëpërcjellësit.

Akvaseiv


 • Adresa: Cërvena Voda 31
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Aquasave është kompani me pronësi private e cila ofron konsultime dhe shërbime të specializuara kontraktuese në sferën e kontrollit të humbjes së ujit për të gjitha ndërmarrjet komunale, institucionet dhe ndërmarrjet e sektorit publik,...

Aqua speed


 • Adresa: Skupi 9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9436 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

As-monting kompani


 • Adresa: Venijamin Mancukovski 1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9441 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:30 deri më 19:30

Daplast


 • Adresa: Llazar Tërpovski 30-1/11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9437 км

Darik


 • Adresa: Vanço Mickov 45
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9437 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00

Desi komerc


 • Adresa: Mavrovo 14
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈9536 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

Firma e licencuar për menaxhimin e ndërtesave të banimit.

Mapa

Повеќе од три месеци како почна електронската наплата на патарините кај Романовце, Отовице, Сопот и Градско на Коридорот 10, како и на наплатната станица ...
сите 6 | | | веќе видена

Да не се технологиите нема да има ниту фискална транспарентност, ниту следење на јавниот долг, ниту фискална дисциплина, ниту младите ќе ги задржиме во ...
сите 7 | | | веќе видена

Сите фармери кои набавиле пчелни матици, нерези или назимки од 1 јануари до 30 септември годинава, од денеска ќе можат да поднесуваат барања за финансиска ...
сите 15 | | | веќе видена

ТТК Банка АД Скопје на ден 18.09.2019 година, ја регистрираше во Централниот депозитар за хартии од вредност АД Скопје првата емисија на долгорочни должнички ...
сите 13 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи