Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Joga
 • Fitnes - qendra
 • Aerobik
 • Shkolla për vallëzim
 • Spa qendra
 • Qendra Edukimi
 • Klube Për Gjimnastikë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Joga

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Joga Centar Taftalixhe


 • Adresa: Banjalluçka 8-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7421 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 23:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 13:00 deri më 17:00

За постигнување на внатрешен мир, контрола на дишењето и способност за релаксирање.

Kategoritë:

joga

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1553867789_08.jpg?t=true&w=300&h=300

Alegra


 • Adresa: Metodija Shatorov Sharlo 9 (Rudi Çajavec)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

Kategoritë:

joga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Astarta


 • Adresa: Zagrebska 28 lam.3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 17:00 deri më 22:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Branimir i Brankica


 • Adresa: Gjorçe Petrov 7-1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 17:00 deri më 22:00 • Sh nga 10:00 deri më 14:00 • D nga 18:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Branimir i Brankica


 • Adresa: Vasil Gjorgov
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DarmaKategoritë:

joga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dellfi spiritKategoritë:

joga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Famefit


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 1-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gaja Joga


 • Adresa: Mile Pop Jordanov 72
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

joga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Magnus


 • Adresa: Anton Popov 1 lok.1 (Ognjan Prica)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha , Enj , Sh nga 07:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Perfekt joga-joga qendra edukative dhe hulumtuese


 • Adresa: Dimitrije Çupovski 19/43 (Velko Vllahoviq)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

Kategoritë:

joga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

PowerHouse Pilates/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

PowerHouse Pilates


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 24
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

PowerHouse Pilates/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për Joga dhe zhvillim personal


 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

joga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për Joga integraleKategoritë:

joga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

RitualsKategoritë:

fitnes - qendra, joga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sadana


 • Adresa: M.T.Gologanov 36/1-5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

Kategoritë:

joga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sinerdzi Fitness i Spa


 • Adresa: Vladimir Komarov 11-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 22:00 • Sh nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sonce


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 59, mezanin
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sonrisa/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги на Република Северна Македонија (РКЕ) повторно покажува нестручност и недоволно познавање на пазарот со ...
сите 72 | | | веќе видена

Компаниите кои се потешко погодени од кризата, односно кои имаат поголем пад на приходите, ќе добијат поголема финансиска поддршка за исплата на плати, ...
сите 100 | | | веќе видена

InOne.mk и Уни Банка обезбедуваат нови поволности за фирмите што воведуваат своја онлајн продажба. Како дел од целосен сет на услуги за дигитален маркетинг, ...
сите 13 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj